The Poughkeepsie Tapes (2007)

Nejde o film, ale o dokument. Zato dost dobře natočený. A některé záběry berou dech.

Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (2008) (TV film) odpad!

Výsměch všem dobrodružným filmům. Technicky vzato to není špatný film, ale ten kýbl klišé a příšerné zpracování si o to jasně řeklo.

V (2009) (seriál)

Pilotní díl řádně nahuštěný dějem, který vás nenechá v klidu, dokud neuvidíte další a další pokračování. Pravdou je, že se děj posunuje vpřed velkou rychlostí, ale člověk se alespoň nenudí jako u Lostu nebo podobných peněžních dolů, které dávno pozbyly dvé účinnosti. Tohle je jedním slovem nářez a Morena Baccarin ještě nikdy nebyla tak tajemně úžasná! S krátkými vlasy ji to sice moc nesluší, ale...slovy Howarda z TBBT "Well, its Morena Baccarin. Thats it!" P.S. Tohle je jeden z mála seriálů, kde fandím "záporákům". Pozemšťané jsou tak nudní ;o) Po osmém díle snižuji na 4. Strašně mi vadí E. Mitchell (doufám že během seriálu chcípne) a taky to, že se pozemšťanům daří emzákům různě vzdorovat, přestože by to normálně nezvládli. Co se týče konce posledního dílu, to tam nemají v těch centrech kamery? Dávno by vetřelce už odhalily...můžou být rádi že hodnocení nesnížím na tři nebo níž...nelíbí se mi celkový vývoj událostí.

Anakonda (1997)

Slušný koukatelný průměr, kterému ale nemůžu dát 3 hvězdy, kvůli příšerně "počítačovému" hadovi. Jinak jde o film, který má slušnou zápletku, vesměs našlapaný děj a sem tam i herecké výkony, pokud to tak lze říct.

Krvavá volba (2000)

Na tohle klišé už vzniklo x dalších filmů, například Všichni...ehm, všichni něco něco muži s Tomem Cruisem. Vaříme z vody. Ale koukat se na to dá, jen je to vesměs nuda.

Všichni dobří rodáci (1968)

Mno, zas tolik mne to neoslovilo. Připadalo mi to jako většina amerických béček - bez děje. Ha, a teď jsem určitě urazil valnou většinu místních fajnšmekrů. Nj, na mne to působilo prostě jinak.

Various Artists - Metallic Emotions (2007) (hudební videoklip)

Jelikož znám 90% songů a kapely samotné, je mi záhadou proč některé z nich nasadily slabší kusy z těch alb, ze kterých ona ukázka je. Takhle to mohu hodnotit jen průměrně, protože pokud jde o výběr, nejde o nic nadprůměrného.

Daleká cesta (1948)

Některé dialogy byly ze začátku uširvoucí, co do filmové tvorby nadprůměr, ale osobní dojem je za 3*.

The American Mall (2008) (TV film)

Přiznávám, nejsem zrovna milovník muzikálů a už vůbec ne High School Musical, ale jelikož jsem fanoušek...ano, Niny Dobrev, překvapivě, nemohl jsem neshlédnout. S anglickými titulky jsem si docela poradil a co se týče koncepce filmu...děj není nijak složitý, je prostý. Herci vesměs dobří, vlastně si nemůžu stěžovat, možná občas přehrávání a jistá okatost. Ale bush jim odpusť, taneční kreace a písničky líbivé a do toho všeho Nina Dobrev? :oD a ten hloupý happy end se dal předpokládat od začátku...takže jsem do toho šel už s tím, že uvidím, co uvidím.

Never Cry Werewolf (2008)

Pravdou je, že do kin by se tahle záležitost asi dát nedala. Ale k čertu s tím, já bych na to i zašel :o) Ale od začátku: 39% mne trochu odradilo, ale jelikož mám rád Ninu Dobrev, šel jsem do toho. A nelituju. Snímek si zachovává určité tempo, má napětí i atmosféru, byť sebebéčkovitější a musím přiznat, že mne nenudil. Sice tam občas jsou dějově scénáristické sekvence, ze kterých jde husí kůže, ale celkově z toho mám dobrý pocit. Kdo je milovníkem béčkových hororo-thrillerů a především Niny, doporučuju, nebude litovat! :o)