• Pohádka

Soumrak mrtvých (2004)

Neskutečně hustá zombie komedie a ty hlášky jsem si zamiloval.

Venom (2018)

Hustej film,žádná nuda,akce a ty hlášky Eddieho s Venomem,že má furt hlad a můžu ho zabít,super hudba včetně Eminema.Tenhle film nemá vůbec chybu a narozdíl od Spidermana nečumí člověk na hodiny kdy už to skončí.

Noc oživlých mrtvol (1968) odpad!

Kamarád mi půjčil barevnou verzi na dvd.Začátek vypadal slibně,ale po půl hodině se kromě otravné hádky uvězněné skupinky lidí v baráku a komentů z rádia a televize nic nedělo.Herci včetně zombíků se nesnažili ani hrát,takže film se změnil v zombie divadlo bez akce a neskutečnou uspávací nudu.A scéna kde dcerka ve sklepě zabijí svojí maminku mi připomínala silně scénu ze sprchy ve filmu Psycho.

Mistr loutkář (1989) odpad!

Zabírá líp než prášky na spaní.

Farinelli (1994)

Mistrovské dílo po všech stránkách,tleskám ve stoje !!!!

Mrtvá jáma (1989)

Co se týče hororů z 80 let jsem hodně náročný a nekompromisní.A tenhle jsem si pustil náhodou.Zaujal mě název filmu.A můžu s otevřenou hubou gratulovat Brettovi Leonardovi,jaký mistrovský horror s efekty se mu povedl.Od začatku filmu jsem byl připoután dějem,výkony,horrovou hudbou,osvětlení zelené a modré barvy.Červené oči,hrůza a děs co šly z herce Dannyho Gochnauera mě nedovolily koukat na hodiny a čekat na konec filmu.Miluju filmy,které nenudí už od začátku a dovolím si říct,že je stejně kvalitní jako Evil Dead.

Jáma a kyvadlo (1991)

Vůbec nechápu,proč má tenhle film pouhých 49%???.Všichni se tu pohoršují,že se film nedrží knižní předlohy.A který film,se jí v kinematografii drží.Film má především vydělat peníze a zaujmout diváka.A to se tu 100% povedlo.Režisérovi Stuartovi Gordonovi,se povedl kousek takový,že mě při tom až běhala husina po kůži.Lance Henrikson zde odvedl mistrovské herectví,a líbilo se mi jak v roli šíleného mnicha,maskoval ve skutečnosti svoje neukojené touhy.Film doporučuji,protože mě totálně odrovnal.

Babiččin dům (1988)

Tenhle film o Jeníčkovi a Mařence bych zařadil do kategorie drama,protože Davidův vyděšený hodinu trvající pohled,byl snad jediným důvodem,proč tuhle nudu dokoukat do konce.Nejvíc mě pobavila scéna,kdy David vystřelí na prosklené dveře.A ejhle,je tam Lynin kluk a ne jejich matka,předvídatelné.Zbytek filmu akční a hororové scény =0.Doporučuji film pustit po hodině,o nic fakt nepřijdete.