• Pohádka

Red Woods (2021) odpad!

Film o ničem,tlachání,který nebere konce a na konci shoří ňáká chatrč ???

Divoká krev (2002)

Luxusní film,skvělé herecké výkony a hlavně divák je celou dobu vtažený do děje a tak to má vypadat kvalitní film.

Big Hit (1998) odpad!

Hrozná blbost.Zlatej Borat.

Vivárium (2019) odpad!

Kdo vydrží tohle dokoukat do konce jako já,má můj obdiv.Tohle je zkouška trpělivosti !!!!

Terrifier (2016)

Nemám rád to slovo,ale musím ho říct:Nechápu ty odpady a kritiky !!!Damien Leone je buď génius nebo naprosto zvrhlý šílenec.Sáhl po Davidovi Howardovi Thorntonovi pro roli zvrhlého,nechutného,zvráceného klauna,ze kterýho už při prvním záběru na něho pustíte do kalhot úplně všechno !!!Protože tenhle převlek a masku nikdo už nepřekoná.David v roli klauna podal výkon na oscara,ten masakr si prostě zahrál s chutí a gustem.Nervydrásající scény jatek překonaly i Lidskou stonožku.Děsivé ticho, po kterém se vynoří klaun,který nemá slitování a prožívá orgazmus,když zohavuje oběti neuvěřitelným brutálním až opravdu NECHUTNÝM způsobem.Pokud jsem se podíval na hodiny tak jsem byl nasraný,že už bude konec !!!Dal bych deset hvězdiček,protože by se ve mě krve ani masa celou dobu sledování nikdo nedořezal.

21 gramů (2003)

Mrazivé,bolestivé,křičící mistrovské dílo.Pět hvězdiček je určitě málo,co člověk může dát.

Oko (2008)

Nechápu vůbec tyhle negativní recenze.Celý film měl napětí,spád i skvělý konec.Jessica Alba je výborná herečka narozdíl od Britney Spears.Vůbec nedejte na recenze,tenhle film prostě musíte vidět !!!!

Spider-Man (2002) odpad!

Při tomhle filmu utíká čas leda tak na hodinách na zdi.