• Pohádka

Den díkůvzdání (2023)

Nejlepší horor za tenhle rok.Strčil do kapsy i poslední Saw.Scény nechutné,zkrátka lahůdka.

Fantom (2000)

Tenhle film mě úplně dostal.Ricardo Meneses v roli Sergia prolomil tabu o skrytých touhách člověka a nejde to vůbec o explicitní scény,ale o ukázku toho po čem mnozí v soukromí touží,ale nebyli by pochopeni ostatními.Zkrátka tenhle film není pro konzervy,ale pro otevřené lidi.

Vanilkové nebe (2001)

Hodně těžký film.Spíš mi vadilo,že jsem už po hodině nevěděl co je realita a co ne.Tom Cruise,který ve mě zanechal stopu jako Lestat z Interview s upírem,chvilkama moc přehrával,ale je to Pan Herec a moc jsem si ho užil.Úžasně nesympatická Cameron byla na facku a Penélope mě přišla taková vyčůraná hezkej Tom se jí líbil a po nehodě nemám zájem.Byl to silný zážitek na přemýšlení jak se na nás okolí dívá a mění charakter a stačí mít ,,zohavenou tvář,,,

King Kong (1976)

Za mě nejlepší verze Konga po všech stránkách.

Hřbitovní proměna 2 (1988) odpad!

Upíří krev byla docela dobrá,ale Hřbitovní proměna průser jak vrata.Neskutečná tlachací nuda,která se táhne,že by člověk usnul,jak ho to znechutí od začátku.Velké zklamání a to jsem se na to těšil.

Upíří krev (1987)

Tenhle film jsem nedávno koupil na dvd.Nejde o žádné velké filmařské dílo.Spíš než horor mě to přijde jak kriminálka.Hlavní představitel je charismatický a filmu dodává vzrušení a dá se na to koukat.

Bestie ve vesmíru (1980)

Je to blbost po všech stránkách.Kdyby tam nebyly pornoscény byl by ten film do koše.

Zlí hoši (1983)

Doporučuji tenhle film s Panem Hercem Seanem Pennem.Takhle má vypadat drama.

Svět bez konce (1956) odpad!

Tenhle film je po všech stránkách tak mizernej,že to ani za komentář nestojí.Měl jsem pocit,že sleduju děti ve školce jak si hrajou na hrdiny.

Fuckin' Pifek (2023) (amatérský film)

Byla to fakt sranda a všichni jsme se u toho hodně nařechtali🤣Fuckin' Pifek