César a Rosalie (1972)

Fakt slušná věc! Nějak mi nesedl dabing, ale jinak fajn. Nedaří se mi vytvořit si názor na Rosalii a Davida.

Afričan (1983)

Něco mi na filmu nesedělo. Určitě to byl ten Řek, to bez diskuze, ale měl jsem pocit, že i ostatní herci nebyli přirození.

Záletník (1976)

Mám slabost pro francouzský film. Francouzský humor, na rozdíl od amerického, je originální a není trapný.

Parazit (2019)

Do chvíle, než než na scénu přišly značně trapné momenty z podzemního bunkru, to bylo za plných pět hvězd. To bohužel hodnocení srazilo na dvě hvězdy, takže bohužel v průměru lepší tři.

BANGER. (2022) odpad!

Ne, ani sto nějakých lvů, nebo co to dostalo, tak mě nepřesvědčí, že to není sračka o ničem. O zcela zbytečných a bezvýznamných lidech, kteří jsou pouze přítěží pro každou společnost.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Určitě poutavě natočené, ale jako pamětníka mnoha akčních válečných filmů už od dob socialismu, nic výjimečného co se týká děje.  Prostě: Válka je vůl!

Dámský gambit (2020) (seriál)

Ta Koncovka byla excelentní! Nejenom proto, že vyhrála žena, ale i že bylo krásně ukázáno, že jakákoli ideologie je víceméně nástrojem politiků a záleží na každém jedinci, jak moc se nechá do té jejich hry vtáhnout.

Smích se lepí na paty (1986)

Film, který miluji tím víc, čím častěji ho vidím. Pánové Čepek, Kemr, Brodský hrají první ligu, ostatní samozřejmě také skvělí, ale tohle trio bylo k sežrání. Ten život na horách, byť drsný, ale o to víc utužený přátelstvím, jsem jim záviděl. Že je život pomíjivý a veselé okamžiky střídají ty smutné, to je neoddiskutovatelný fakt, který nám H. Bočan naservíroval v plné parádě. Uměl bych si představit i pokračování.

Ukrajina v ohni (2016)

Zbytečné cokoli dodávat, vše za mne řekl Verbal, MMRamone, Forsberg11 a další.

Horizont události (1997)

Takže opět nic než zklamání. Koukal jsem na to na terase, manželka něco kutila uvnitř, ke konci filmu přišla a povídá: "Na co to koukáš, vždyť neslyším nic jiného, než samý křik a řev?" Takže asi tak se má děj této události. Jestli někoho uspokojuje takto "náročná" konverzace, je mi ho celkem líto, ale je to čistě jeho věc. Mně to tedy fakt nestačí.