Marrakech86

Radek Trousil

okres Cheb

<< předchozí 1 2 3 4
    • 3.11.2019  09:50

Neskutečný příběh ženy a jeho následné vyšetřování, připomíná mi to každodenní příběhy z celého světa. Vynikající herecké obsazení.

• 3.11.2019  09:42

Film příjemně překvapil, začátek byl trošičku pomalejší, ale pak se z toho stal pěkný příběh s humornými scénkami. Smálo se celé kino, doufám, že natočí i druhý díl

• 18.9.2019  21:18

Čekal jsem teda mnohem víc...ani jsem nevěděl, kdo je teda proti komu a kdo je na jaký straně...z laborantky se stane profesionální voják a ostatní to samozřejmě nezvládnou. ale ve výsledku to špatný nebylo 40 %

• 4.9.2019  08:32
    Drákuloviny (1995)

Nějak jsem hledal další film od Nielsena, který jsem ještě neviděl a narazil jsem na tento. Začátek filmu se mi líbil, ale pak to šlo už pěkně z kopce, člověk se zasměje (občas), ale pak jsem spíš přemýšlel, proč se tenhle film vůbec natočil.

• 4.9.2019  08:30
    Pašerák (2018)

Krásná podívaná, Eastwood může hrát kdykoliv, cokoliv a v každém věku. Jediná věc, která mě mrzela je ten konec, ale co se dá dělat :)

• 3.8.2019  09:38

Filmy podle skutečné události mám rád, některé dopadnou dobře a některé ne. Tento patří do druhé kategorie, hezky natočené a poutavé.

• 3.7.2019  11:50

Začátek filmu byl velmi ponurý jakož i celý film, ale postrádalo to šmrnc, divák čeká, že se něco stane a ono se vlastně nestane téměř nic. Takže tam člověk sedí a přemýšlí nad tím, kdy bude konec. Dialogy herců postrádaly smysl a hlavně to bylo všechno zpomalené. Otázka typu: Nemáš prášky na spaní..pak 10 sekund nic...odpověď na co?...10 sekund nic...odpověď...na spaní :))

• 3.7.2019  11:45

viděno v KVIFF, nebyl to vůbec špatný film. Příběh o ovečkách a ovčácích jak putují přírodou a co během toho zažívají.

• 20.2.2019  20:47

Není to vůbec špatný film, ale myslím, že měl navíc. Začátek byl fajn, pak se to v té Americe trochu zvrtlo a konec ušel.

• 23.1.2019  21:51

No rozhodně to není špatný film, čekal jsem to horší, přišel mi lepší než např. aliance/divergence a i lepší než stmívání. Trochu si říkám, že je škoda, že nebylo pokračování a že nevyšly knihy v CZ.

• 24.12.2018  10:28
    Aquaman (2018)

Jeden trojzubec vládne světu, jeden jim jen káže...:) jediný co se mi asi líbilo byly sem tam pěkné efekty a Amber Heard. Jinak asi nejhorší "man" co jsem kdy viděl. Dialogy snad vytvářelo dítě a černá moucha tam byla naprosto zbytečná. Hlavně ať není dvojka.

• 10.12.2018  19:30

Po přečtení knihy jsem si říkal, že se podívám i na filmové zpracování a moc mě to nepotěšilo, bylo to chaotické, herecky nevýrazné.

• 16.11.2018  07:49
    Mělčiny (2016)

Poté co jsem se namlsal filmem Nebezpečná laskavost jsem si řekl, že se podívám na další film s Blake. Hodně dlouho jsem přemýšlel, jestli tomu dám 20 % nebo 40%, chvíli jsem měl pocit, že to velmi silně konkuruje filmu žraločí tornádo apod. Příběh jednoduchý a žralok naprosto dokonalý :)) Spíše než horor, tak bych řekl že to je pěkná komedie. Ale co, Blake tam byla v plavkách ne? :)

• 15.11.2018  10:28
    Mrakodrap (2018)

Nehrát tam Dwayne Johnson a Neve Campbell, tak bych o tento film snad ani nezavadil. Koukatelný to je, ale to je tak asi všechno.

• 31.10.2018  10:11

S přítelkyní jsme měli volňásky do kina a tak jsme si řekli půjdeme na Nebezpenčou laskavost..Začátek filmu byl lehce pomalý, ale zase jsme si udělali obrázek o filmu, pak se to velmi slušně rozjelo a stala se z toho detektivka, ale ten konec byl už opravdu horší. Celkově se nám to líbilo a místy jsme se i zasmáli, hudba byla taky dobrá. 70 %

• 23.9.2018  10:22

Zajímavá komedie, kterou je potřeba brát opravdu s nadhledem.

• 23.9.2018  10:19
    Rudé horko (1988)

Nálepku skvělého filmu to rozhodně nemá, ale hlášky Arnolda a atmosféra tvrdého Ruska dávájí filmu koukatelnou atmosféru.

• 18.9.2018  21:50
    Dilema (2011)

Na začátku jsem si myslel, že to bude film o ničem, ale pak se to srovnalo a bylo to koukatelný

• 16.9.2018  18:04

asi začnu mít rád "severské" kriminálky, film měl postupný náboj a velmi zajímavý konec.

• 16.9.2018  18:01

Noo..už od začátku mi to přišlo pěkně trapný, ale ono se to tak vyvíjelo i nadále, nebýt pár hlášek Willise, tak bych tomu dal 20 %.

• 9.9.2018  10:25
    Přežila jsem peklo (TV film) (2008)

čekal jsem, že to bude blbost, ale nakonec mě to lehce překvapilo. ty scénky z utajené nemocnice ke konci filmu musí člověk brát opravdu s "nadsázkou" ale jinak dobrý .

• 9.9.2018  10:18
    Equalizer 2 (2018)

důstojné pokračování jedničky, napínavé, emotivní, akční. Doufám, že bude trojka :)

• 29.7.2018  10:38
    Kapitán Ron (1992)

taková nedělní oddechovka, poklidný dobrodružný rodinný film.

• 28.7.2018  16:12

Takový ponurý film, který byl od svého začátku zajímavý. A Arnold tak trochu v netypický roli,kterou však zvládl bravurně.

• 26.6.2018  19:33

Nápad dobrý, ale realizace nic moc.

• 26.6.2018  19:31

Přiznám se, že jsem Harryho v takové roli nečekal, ale moc se mu to povedlo. Zajímavý film 80%

• 30.5.2018  09:32
    Špionáž (2013)

Chvilkama pěkný děj a pak to byla zase nuda. Herecky zajímavě obsazený.

• 30.5.2018  09:31

Moc krásný film, velmi mě oslovil, takových by mohlo být více.

• 24.2.2018  08:30
    Tři pírka (TV film) (2014)

Je to koukatelná pohádka na ranní čaj nebo kávu.

• 3.2.2018  21:07
    John Wick 2 (2017)

John Wick se vrací a je mi jasný, že byl naštvaný, když mu zabili psa a ukradli mu auto, ale teď se doslova na*ral, protože mu zapálili dům a tak střílel a střílel až se dostřílel až dokonce. Líbí se tam herci z jedničky a bylo to koukatelný, takže 60 %, John Wick je pořád dobrý a hlavně ...je to John Wick, proto to člověk musí vidět, jinak by mu John Wick střelil kulku do hlavy.

<< předchozí 1 2 3 4