Soudkyně Barbara (2015) (pořad) odpad!

kdo tohle mohl natocit a hlavne kdo toto zaplatil ? :)

Vánoční Kameňák (2015)

Příběh jsem asi nepochopil nebo lépe řečeno tam žádný není. Herců je tam požehnaně, za sníh dávám 20% :)

Útěk z Alcatrazu (1979)

jak asi většina píše, jedna z nejlepších rolí Clinta Eastwooda a jedno z nejznámnějších věznic na světě, krásná podívaná, co jiného dodat :)

Poslední pevnost (2001)

Chvílema pěkné, chvílema nudné a tak trochu i nereálné.

U mě dobrý (2008)

žádný zázrak to teda nebyl, ale jak zní název filmu...U mě dobrý, takže dobry :)

Škola zlodějů 2 (1987)

hodne to kopíruje předchozí díl, ale kvalitně to nešlo až tak moc dolů.

Škola zlodějů (1986)

tak trochu jsem se bál, protože u pana účetního jsem se tak často nesmál, ale u tohoto filmu se mi to povedlo :)

Hologram pro krále (2016)

Velmi zajímavý film, který Vás spíše překvapí po emoční stránce a herecké výkonnosti. Hltal jsem každá slova a velmi mě zaujala odlišná kultura v této zemi (Saudská Arábie).

Buchty a klobásy (2016)

chtěl jsem dát odpad, ale nakonec těch 20% mi přijde dobrých. Nějaká snaha v tomto filmu byla, ale parazitovat na vulgarismech, který chvilkama nejsou ani vtipný...pořádně jsem se zasmál tehdy, když jsem viděl záverečné titulky

Tucet špinavců (1967)

parádní film, co dodat. Marvin zahrál parádně, nejvíce se mi prostřední část, kdy obsadili toho nafoukance a závěr filmu byl opravdu čistě vojenský. Překvapilo mě, jak to i slušně herecky obsazené např. Sutherland, který tam hrál "negramota" se dostal na prezidenta v Hunger Games! :)