Symptom Pandorum (2009)

Ruku na srdíčko, tenhle film na pět hvězdiček rozhodně není. Možná, že ani není na čisté čtyři. Jenže takové filmy se dnes skorem netočí. A když už se natočí, jedná se o upatlaný sranec, ze kterého to teče na všechny strany. Tenhle film je svým způsobem malinkatý zázrak. Má to velmi hustou atmosféru, solidní efekty, klaustrofobně-megalomanský vnitřek lodi, zajímavou zápletku a poměrně nečekané!! rozzuzlení. Jelikož je to horor objeví se tam taky nějáké ty zmutované příšery a kupodivu jsem neměl chuť se smát, když jsem viděl. Což je jednoznačně pozitivum. Horší to je s dalšíma věcma. Bojové sekvence jsou většinou zmatené, buď proto že se odehrávají v poměrně husté tmě nebo že jsou dost necitelně sestřihané. Což je obrovská škoda. Pohyby příšer jsou na mnoha místech dost trhané, především když je na ně krátký prostřih během nějáké honičky. Taky mi tam nesedla postava černého lovce co mluví zlváštním jazykem a jakési lodní amazonky. A našlo by se i více chyb. Jenže mně to zážitek z filmu žádným zásadním způsobem prostě nezkazilo. Přistoupil jsem na hru režiséra a skvěle se bavil.

Když Nietzsche plakal (2007)

Nízkorozpočtový celosranec. Celkem pěkná a hloubavá knížka od Yaloma vyznívá velmi směšně, v podstatě by stačilo trochu hrábnout do scénáře a byla by to jasná parodie na knížku. Především volba herců je úžasná. Nietzsche v Assanteho podání (tenhle člověk hraje buď role mafiánů nebo psychopatů) vyznívá jako notně zretardovaný jedinec a je Salome prachobyčejná blbka obecná.

Choking Hazard (2004)

6/10...za to že to zkusil. Jinak je to sračka.

Nemocnice na kraji města - nové osudy (2008) (seriál)

Kupodivu o několik tříd lepší než minulý pokus. Minimálně o dost záživnější a víc prostoru tam dostali nové a hlavně aspoň trochu zajímavé postavy jako Krajčo nebo Rašilov. Scénář je místy pořád notně zretardovaný, ale potom co bylo minule, je tohle scénáristická lahůdka. 6/10

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (seriál) odpad!

Jeden z nejzbytečnějších seriálů co jsem kdy viděl. Nic tam nefunguje. Abrhám hraje jak po mrtvici a nové postavy nudné a nevýrazné. Možná tak Hrzánová se ještě dá. Navíc seriál se zaměřuje především na osobní problémy hlavních hrdinů, které jsou zpracovány naprosto nezáživně, směšně (Blažejova kauza v novinách) nebo si přejete aby dotyčného přejela nejméně dvoutunka (Dvořák). Křeč, výkaly a nuda. Nic víc, nic míň.

Comeback (2008) (seriál)

Jako sitcom to sice funguje, ale dávat tomu čtyři hvězdičky, že to je první český fungující sitcom je prostě mimo. Ty vtipy jsou většinou o ničem.

Wild Wild West (1999)

And all of the sudden...like a giant fucking spider shows up

Gran Torino (2008)

Strašně jednoduché, přímočaré, naivní a místy to působí skoro jako sebeparodie. Přesto to špatný film rozhodně není. Lepší tři hvezdy.