Joker (2019)

Vskutku nevím co si mám myslet. Výkon Vtipálka byl dobrý, mnozí si myslí a říkají že excelentní, ale nebylo to nic co bych již neviděl jinde. Příběh to samé, očekávatelný, protože ho zná přibližně každý. Od finále jsem čekal, že dopadne jak dopadlo. Neříkám, že se mě film ani trošku nedotkl, ale nebylo to dost, na to abych se do něho mohl vcítit. Film, který není nutné vidět, jak jsem se domníval.

Ad Astra (2019)

Raději filmy emocionálně prožívám, než na ně bezmyšlenkovitě koukám, ať už vypadají sebelíp jako v tomto případě. Bohužel tedy velké zklamání, které se řadí do průměrnosti těchto dobře vypadajících, ale celkově nefunkčních obrázkových děl.

Běženky a kapři (2016) (TV film)

Ta hvězdička je jen za to, že se film nebral vážně a díky tomu i docela pobavil.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Film od kterého jsem čekal míň, než jsem dostal. Proč? Protože abych se takhle bavil a smál, už jen při podívání se na Lea se mi dlouho nestalo. A Brad byl fakt fakt fakt skvělej.

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Heh, Ooh. Co to moje oči vidí, cizí muž sem koně řídí. Nějaký zelenáč jestli se nepletu, hih hih hý. (Já si to pamatuju... :)

Ray Donovan - Série 3 (2015) (série)

That's fakin awesome. Nejlepší série s nejlepším soundtrackem, jaký jen mohl být a ten konec tpč wau.

Drive (2011)

Dokonalost

Suburbicon: Temné předměstí (2017)

Nudný jak sezení v lavici ve škole. Kdybych se na tenhle film měl dívat např. v tý škole, když už jsem jí zmínil, tak bych se asi zabil, páč by tohle bylo horší jak probírat matiku celej den a to je fakt pain. Film o úplným hovně, což je to nejhorší. Ještě k tomu všemu jsem se u pár komentářů dočetl, že je tohle nejlepší film George Clooneyho na postu režiséra a jestli je to pravda, tak to by se na to ten chalan měl vysrat...