The Persuaders! (1971) (seriál)

Československá televízia v 80. rokoch odvysielala 16. epizódu z tohoto seriálu pod názvom "Čierna mágia" (orig. názov "A Home of One's Own"). Danny Wilde (Tony Curtis) si kúpi starý polorozpadnutý dom na vidieku netušiac, že sa pod ním nachádza dielňa falšovateľov peňazí.

Rytíř Bouřka (1967) (seriál)

V hlavných úlohách: Robert Etcheverry, v slovenskom znení Ľubo Roman (rytier François de Ricci) a Jacques Balutin, v slovenskom znení Jozef Šimonovič (sluha Guillot). V jednej z úloh sa objavila aj častá filmová manželka L. de Funèsa - Claude Gensac ako dvorná dáma Mireille. Ak si dobre pamätám, tak ju dabovala Zora Kolínska. V úlohe hlavného záporáka dona Alonsa: Mario Pilar, v slovenskom znení Andrej Hryc.

Řidičák (1988)

4 hviezdičky za film, mínus 2 hviezdičky za príšerný dabing, v ktorom M. Saic daboval asi 6 rôznych postáv....typická choroba väčšiny dnešných dabingov.

Dva výtečníci (1977)

Nikdy nezabudnem, ako raz za bývalého režimu išla celá naša škola povinne do kina na premietanie nejakého sovietskeho filmu a nejakým omylom nám pustili práve film "Dva výtečníci" (zrejme im sovietsky film neprišiel a keďže už celá škola sedela v sále, tak niečo premietnuť museli) :-) Prvý film s Hillom a Spencerom, ktorý som videl a jeden z ich najlepších. Po rokoch som prišiel na to, že scény s dvoma "Ruskami" v tom čase boli z filmu vystrihnuté, zrejme z ideologických dôvodov. Napriek tomu mená herečiek sa aj tak dostali do českých úvodných titulkov ÚPF Praha (Jill Flanter, April Cloud, dokonca proti vtedajším pravidlám boli bez prípony -ová, pravdepodobne si tvorcovia titulkov mysleli, že ide o mužské mená).