Třicet panen a Pythagoras (1973)

D.Moore *** Ach, ty spásné závěrečné titulky! Slyšet totiž Pythagorovu píseň ještě jednou, asi bych matematiku začal už dočista nenávidět. Ja bych spis zacal nenavidet ty holky a scenaristu... *za Somra a jedna za bradafky Schallerovej Inac o nicom.

Láska na vlásku (2014)

klúčik ** Po mohutnej reklame sme si s rodinou sadli a pustili film. Niektorí členovia ho prestali pozerať po 20tich minútach. Ja som vydržal skoro do konca. Ja som vydrzal 21 minut 1 sekundu.... I am sorry.... Az sa mi nechce verit ze je to ta ista reziserka co natocila UNOS.

Vinnetou (1980) (seriál)

Nope. help!

Apollo 13 (1995)

4* za film + jednu za KULT. Lepsie nez gravitacia. Asi preto ze toto je viac nez len rozjebn..ISS a Hubble space telescope.. lebo vesmirne smetie. Toto je cesta na mesiac 400 000 km od modrej planetky a ludstvo za dalsie 4 desatrocia nezmohlo na nic viac... ;-(

Teorie tygra (2016)

U mna najlepsi cesky film roku 2016. Preto 5*. Howgh.

Něžné vlny (2013)

Bez kvalitneho scenaru a bez aspon stipky logiky to nejde ani v romantickom filme. Hiezdicka za Hartla a druha za Pauhofovu (ktora vinou maskera objavila elixir mladi). Zopar vtipnych scenok je na 96 minutovy film zufalo malo... Suma sumarum maly cesky film zamerany na VEJDELEK,