Srážka s mimozemšťanem (2011)

Film mne pobavil, ale bohužel nelze dát objektivně více než tři hvězdy. Doporučuji shlédnutí, nicméně napodruhé už vám film nic nedá. Možná až se ráno vzbudím, tak budu vědět houby, o co ve filmu šlo.

Frekvence (2000)

Skvělý film, napínavý od začátku do konce. Happy end mi tolik nevadil, alespoň jsem si mohl oddychnout. Ovšem jednu hvězdu musím ubrat za nesčetné časové paradoxy (i když by se jim stejně nedalo zabránit).

Ctihodný občan (2009)

Film byl dobrý na jedno shlédnutí. I když jsem se celou dobu nenudil, tak mě to nijak zvlášť nenadchlo. Jednu hvězdu ubírám za to, že jsem měl většinu času pocit, že sleduju Fracture v jiném hávu. A tu druhou ubírám za to, že mne konec tohoto filmu vůbec neoslovil.

Drive Angry (2011)

Já se extrémně bavil. Nečekal jsem od tohoto filmu nic (už kvůli Cageovi) a o to víc se mi líbil. Určitě by se z toho dalo vytřískat víc, ale to by se dalo koneckonců z každého filmu. Amber Head jsem v tomhle filmu poznal a fakt mne uchvátila (hlavně postavou :). Zato Williama Fichtnera jsem už viděl x-krát a tohle bylo poprvé, kdy se mi opravdu líbil (coby herec). Dle objektivních kritérií bych čtyři hvězdy dávat neměl, neboť tolik si film (objektivně) nezaslouží. Ale já jsem u něj vypil půl láhve Wolkera a tak nějak to šlo dohromady a celek chápu jako dobře zužitkovaný čas.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Dal bych šest hvězd, kdyby to jen šlo. Tenhle seriál je opravdu zábavný a neslábne s přibývajícími díly.

Interview (2007)

Fajn scénář, skvělí herci. Nikdy bych nevěřil, že mě konverzačka bude takhle bavit.

Machete (2010)

Z mého pohledu jde o nejlepší béčko všech dob! Takhle dobře jsem se zatraceně dlouho nepobavil. A je skvělý vidět po dlouhý době Seagala v poloze, která vás nesere... Vrcholně doporučuju.

Bláznovo zlato (2008)

Dávám 4 hvězdy, poněvadž mi tenhle film přijde jako opravdu příjemná oddychovka. I na několik podívání.

Oscar (1991)

Já tenhle film naprosto zbožňuju. Nízké hodnocení není na místě. Stallone je zde naprosto bezkonkurenční. Rozhodně mě to bavilo víc než originál s Funesem.

Ženská liga (1999) (seriál)

Tomuhle seriálu jsem absolutně propadl. Skeče jsou prostě dokonalé, herečky skvělé.