• Krátkometrážní

Arctic: Ledové peklo (2018)

aneb jak se Mads Mikkelsen, muž s nejostřejšími lícními kostmi široko daleko, vydal na zádumčivou procházku skrze mrazivý pustiny...

Malá lež (2019)

Pozoruhodný portrét čínských generačních svárů.

Pašerák (2018)

"Jsem rád že vám negrům můžu pomoct." "No, my si radši říkáme černý, nebo jenom lidi. Já jsem černý a vy bílý." "No nekecej."

Kenobi - A Star Wars Fan Film (2019)

"Oh, hello there." ___________ Aneb další důkaz toho, že produkci snímků z oficiálního kánonu Hvězdných válek by se měli chopit fanoušci – ta vzájemná propast mezi korporativní honbou za ziskem a čistě amatérským entuziasmemje fakt nezměrná. Perfektní kraťas!

Mizerové II (2003)

Esence debility akčního žánru.

1917 (2019)

Kudy z nudy: WWI edition; to vše na jeden záběr samozřejmě.

Leaving Neverland (2019)

hodně manipulativní dokument.... Michael Jackson byl možná zkurvenej pedofil, ale to nemění nic na tom že jeho hudební tvorba je nadčasová.

Sexuální výchova - Série 2 (2020) (série)

Přestože prasečinek kupodivu ubylo a spíše přibylo na vážnosti, komediální nadsázka a bezskrupulózní smršť nekorektních hlášek je zachována, erotický dvojsmysly opět nemilosrdně atakují vaši bránici, a protagonisty si už podruhé ukradnou vaše srdíčko. Lahodná postpubertální omáčka! 💜

Sexuální výchova - Epizoda 1 (2020) (epizoda)

"Jaktože jste už neměli sex?" "Nikam nespěcháme." "Máš erotický znalosti tanzanskýho šamana, vole. Na co sakra čekáš?"

Jmenuju se Dolemite (2019)

"Dolemite is my name, and fuckin' up motherfuckers is my fucking game!" aneb jak božský Eddie Murphy získal n-word pass bez omezení. Takhle se dělá prvotřídní zábava negře!