• Krátkometrážní

Zranitelná srdce (2022)

is this další karcinogenní romance od Netflixu? 🤓🤌🦋

Medvěd (2022) (seriál)

Zajímavá sonda, která velmi sugestivní optikou (doslova) nahlíží pod pokličku jednoho chicagského bufetu a jejich kuchařů. Jestliže nevíte na co čumět v práci anebo ve vlaku, tahle kulinářská delikatesa je ideální volba. Akorát týhle šmakuládě chybí nějaký komprehenzivní/koherentní příběh – na konzistenci pokrmu přeci záleží nejvíce. Ale jinak jde o solidní gastro porno, not gonna lie. Půlhodinová stopáž epizod výhodou.... [VERDIKT: 7,7 medvědích rohlíků v párku z 10]

Medvěd - Série 1 (2022) (série)

REC (2007)

ja som sa dosral.

Simpsonovi - Lízino první slovo (1992) (epizoda)

"Hehehe a mám tvůj nos." "A já peněženku!" aneb bravurní retrospektiva Simpsonovic rodinky a jeden z nejdojemnějších dílů celýho seriálu.

Misfits: Zmetci - Série 1 (2009) (série)

The Boys že jsou dekonstrukce superhrdinskýho žánru? Tak to jste asi neviděli Misfits....