• Krátkometrážní

Resident Evil: Lék (2022) (seriál)

ach jo, prokletí videoherních adaptací pokračuje a pro franšízu Resident Evil to už platí nejmíň trojnásob – viz. sice blbá ale relativně zábavná tetralogie s Millou Jovovich (ne, poslední dva díly fakt nepočítám), nicneříkající japonský animákyposlední celovečerák – protože tahle kultovní série se snad nikdy nedočká kvalitního zadaptování na filmový plátno či televizní obrazovky alá Planeta Terror.... ale jako nenáročný brakový zombie horor na večerní binge-watching ujde. Ta částečná teenage stylizace tomu fakt nesedí. Každopádně já stále čekám na to kdy se objeví Mr. X 🗿

Ms. Marvel (2022) (seriál)

Ms. Marvel? more like Ms. Midvel...... Chtěl bych tomu dát víc za tu jinakost a žánrovou variabilitu poněvadž jsem vždycky rád když Marvel experimentuje, jenže ta superhrdinská linka - která je v podstatě jeden velkej teaser na druhej díl Captain Marvel - mi fakt nesedla a tuplem nebavila. Zásadní problém taky tkví v tom, že už začínám být přehlcenej marvelovskejma seriálama - jelikož ve filmový podobě by daný koncepty byly mnohonásobně zajímavější - a celkově fází 4 která čítá 6 filmů a 7 seriálů s fakt k posrání velkou stopáží 50 hodin, ačkoliv nemá žádnou konkrétní vizi, protože krom pár čestných výjimek (No Way Home, Loki, Moon Knight, Multiverse of Madness) jde o relativně průměrný stand-alone projekty který připomínaj prefabrikáty pásový výroby – u Disneyho zkrátka hraje prim kvantita před kvalitou. A přestože nás čeká ještě mnoho překvápek a splnění fanouškovských snů v podobě Multiverza, panuje u mě dojem, že se studio Zázrak po ENDGAME paradoxně vyčerpalo...... no a kdo seriál odsuzuje jen proto že hlavní hrdinka je pákistánka je prvotřídní pičus. Druhá série není potřeba. Ale jako zvuková kulisa ujde.

Bez ubrousku (2021) (pořad) odpad!

Moji milí žumpalumpové, na takovej bizár nemá ani Prostřeno. Samovi nechutí kombinácia batatového zemiaku s kuraťom, a mně zas nechutí tahle sračka.

Narcos - Season 3 (2017) (série)

absolutní zbytečnost která bez Pabla Escumbara postrádá jakýkoliv smysl a význam.

Maska Junior (2005)

tenhle film mě přesvědčil k tomu abych šel na vasektomii; děkuju Loki!

Neduživý gurmán (2022)

Delikátní kulinářská pocta fekálnímu humoru. Filmů o prdění, kolonoskopii a sraní není nikdy dost. Fanoušci NIN a studenti gastronomie u toho budou slintat blahem....

Mimoni 2: Padouch přichází (2022)

"8 lístků na Mimoni 2, prosím." řekl jsem paní u pokladny jihlavského Cinestaru a me and the bois jsme v cosplayích Mladých ODS s banány a miňonkama v kapsách jako praví gentlemimoni a sigma muži brali útokem komplet narvaný sál plný nic netušícího davu a rozmazlenejch harantů. Zvěsti nelhaly, jelikož Mimoni 2 jsou vskutku nezapomenutelný zážitek, popkulturní milník a cinefilní mástrpiss. Kdo na konci netleská a neřve nadšením, má místo srdce le šutrák. Btw.: LUXUSNÍ SOUNDTRACK (ta retro stylizace a zasazení do sedmdesátek celkově fakt nemá chybu). Stále nás však zajímá co miňonky dělaly mezi lety 1939 - 1945 🤓 Co dodat? Otto steals the show! Příští zastávka ➡️ Barbie ...... [VERDIKT: 11 banánů z 10] 🍌 PS: Pokaždý když se na plátně objeví zadek dejte si panáka 💛 #humor21.století