• Životopisný

Živí mrtví - Staré dobré časy (2010) (epizoda)

První pilotní díl je prostě bomba. Celkově ten příběh, jak se Rick probudil v nemocnici je více než zajímavý. Tohle je prostě geniální start celé série Živí mrtví.

Narcos - Šach mat (2017) (epizoda)

Paráda. Tak konečně se to začíná pořádně rozjíždět. Jsem zvědavý zda zůstane Gilberto za mřížemi na delší dobu, nebo ho z toho jeho společníci vysekají. Ani bych se tomu ale nedivil, když toho měl podplaceného více než Pablo.

Narcos - Sleduj tok peněz (2017) (epizoda)

Tady se mi to začíná skutečně líbit. Mnohokrát jsem čekal že se zde konečně semele něco pořádného krvavého, a ono zase nic. Nevadí, tohle mě prostě více vtáhlo do děje. I když je Pacho homosexuál, působí na mě jako nejsympatičtější charakter právě třetí série. V druhé sérii se mi nelíbil, ale tady ho hraje zatím opravdu parádně.

Narcos - Cali KGB (2017) (epizoda)

Začínám se obávat, jak se bude tato série vyvíjet. Je tady druhý díl, který je ještě nudnější než druhý. Kromě scény v kadeřnictví zde jako v prvním díle není žádná akce. Doufám také, že si režisér z té scény v kadeřnictví udělal srandu, protože jsem ještě neviděl, aby měl MAC-10 cca 80+ nábojů (a to ani s prodlouženým zásobníkem). Pacho a Gilberto jsou strašně sympatičtí a věřím tomu že tato série bude mít ještě tu pořádnou šťávu.

Narcos - Bossí strategie (2017) (epizoda)

Docela jsem se bál, jakým směrem se bude vyvíjet tento seriál. Musím říct že hlavy Cali Cartelu na mě působí na rozdíl od předešlé série dost sympaticky. První díl byl hodně "kecací", ale věřím tomu že další budou nabírat na obrátkách jako tomu bylo u předešlých dvou sérií. Pachova scéna na konci dílu byla nejlepší.

Narcos - Konečný pád (2016) (epizoda)

!!!SPOILER!!! Když vtrhli Pablovi do domu, hned jsem věděl že nemá nejmenší šanci na přežití. Tak se i stalo. Nebudu vám lhát, když do něj zasadili první ránu, netušil jsem že ta druhá mě rozbrečí. Nemám víc co dodat.

Narcos - Naše farma (2016) (epizoda)

Zajímavé jak se vrátil k otcovi. Najednou ze sedmého nejbohatšího muže na světě nebyl nikdo a okolo sebe měl už jen Limóna. Epizoda byla sice dost natahovaná a až hodně emotivní, ale líbil se mi rozhovor s jeho tatíkem kde se i pohádali.

Narcos - Konec narkobarona (2016) (epizoda)

První část tohoto dílu moc záživná nebyla. Pak to ale začínalo nabírat na obrátkách a skoro jsem si myslel že Pablo zemře. Útok na Montecasino se nejspíš nekoná.

Narcos - Německo 93 (2016) (epizoda)

Wow, tady se Pablo blíží víc a víc ke svému konci. Je mi to líto, ale asi to tak bude a to vím. Nevím co víc napsat, jsem z toho taky takový celý divný jako Pablo. Když se koukáš na tento seriál, úplně se do toho vžíváš.

Narcos - Los Pepes (2016) (epizoda)

Pablova matka mě opravdu nasrala. Tady už jde fakt do tuhého a šlo vidět že se Pablo hodně bál svého konce. Co si budeme nalhávat, už okolo sebe nemá hodně lidí a jde to s ním z kopce.