• Krátkometrážní

Buick Riviera (2008)

Zajímavě chladná konverzačka, která uteče velmi rychle. Nenadchne, ale taky neurazí. [44. MFF KV 2009]

Welcome (2009)

Neuvěřitelně silný snímek. O Welcome přemýšlím ještě někdy teď , což už je záraku kvality. Pan Philippe Lioret vykreslil příběh realisticky až z toho běhá mrát po zádech. Je až neuvěřitelné co je člověk ochoten obětovat pro svou lásku, která je až na druhém konci kanálu La Manche. Herecké výkony na jedničku, stejně jako režie. A Lioret je neuvěřitelný sympaťák. [44. MFF KV 2009]

Vlček (2009)

Smutný příběh malé holčičky a její matky, která dceru nemá zrovna moc ráda. [44. MFF KV 2009]

Puškvorec (2009)

Scény v pokoji jsou fantastické a Janda předvadí parádní výkon. Bohužel to je asi vše a přiznám se, že jsem film asi příliš nepochopil. Od Wajdy jsem čekal něco jiného. [44. MFF KV 2009]

Papírový voják (2008)

Papírový voják není určitě film pro masové publikum. Snímek je velmi zajímavý, ale bohužel se táhne jak nudle z nosu. Co musím, ale vyzvednout je chladná atmosféra, která trvá snad po celou stopáž. [44. MFF KV 2009]

Raci (2009)

Lehce předvidatelný příběh o dvou kamarádech, kteří se snaží z bohatnout mafiánskýma praktikama. [44. MFF KV 2009]

Černej Dynamit (2009)

Sanders je COOL ! Jai White je COOL! Hudba je COOL ! Celý námět je COOL ! Prostě COOL bomba ! [44. MFF KV 2009]

Žít! (2009)

Průměrné drama z prostředí Albanského venkova. Nic víc, nic míň. [44. MFF KV 2009]

Tlumená světla (2009)

Fantastický snímek se zajimavým námětem. Noční jízda, poloprázdná nádrž, zasnuté světla. Musím se přiznat, že jsem taky zkoušel co hrdinové v Low Lights a začal jsem snímek vnímat trošku jinak než při projekci. [44. MFF KV 2009]

Potlesk (2009)

Paprika Steen táhne celý snímek neuvěřitelným způsobem. Tak výrazný herecký výkon jsem dlouho nezaznamenal a určitě chvilku bude trvat, než jiný protagonista zahraje takovým způsobem jako Paprika. [44. MFF KV 2009]