• Krátkometrážní

Donnie Darko (2001)

Co musím brát za drogy, abych viděl toho králička ? Příběh jsem asi úplně nepochopil, ale i přesto se mi snímek líbíl. Herecké výkony a zajímavý námět jsou určitě kvalitním lákadlem pro všechny.

Trainspotting (1996)

Skvělý snímek o drogách s budoucí hvězdou Ewanem McGregorem, ale nebyl jedinný kdo zahrál parádně. Vše podtrhuje skvělá hudba a mega hit Born Slippy.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Solidní pokračování populárního animovaného snímku. Škoda jen stále se opakujících fórků a 3D bohužel snímek nezachrání z průměru. Snad pánové natočí něco nového a vykašlou se na další pokračování.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Tak trošku jiný Harry Potter než předchozí díly. Harry Potter and the Half-Blood Prince je více ukecaný a tajemný, ale na druhou stranu nenudí ani vteřinu. Jen škoda, že Daniel Radcliffe herecky zaostává čím dál více oproti jeho hereckým kolegům.

Všude dobře, proč být doma (2009)

Dokonalý režíjní počin mistra Mendese. Away We Go je citlivě natočená komedie se skvělým soundtrackem a hereckými výkony. Hodně povedený a vtipný snímek. Doporučuju všem. [44. MFF KV 2009]

Piráti na vlnách (2009)

Lepší zakončení ve Varech jsem si nemohl snad ani přát. Curtis mě dostal svou Láskou nebeskou a svým dalším snímkem prokázal, že nám roste další kultovní režisér. Herecké obsazení a scénař je neuvěřitelný, hudba taky i když jsem to nečekal. Snímek utíká rychle kvůli velkému množství povedených gagů a vtipných scének. Akorát škoda trošku přehnaného závěru. [44. MFF KV 2009]

Gigant (2009)

Roztomilej snímek, kdy se hlídač v supermarketu zamiluje do obyčejné uklízečky a snaží se ji chránit na každém kroku. [44. MFF KV 2009]

Mamka & taťka (2008)

Podprůměrný slasher, kterých se točí desítky každý rok. Trochu jsem od Angličanů čekal více. Na druhou stranu ve Varech se snímek hodil na noční promítaní skvělě. [44. MFF KV 2009]

Letní déšť (2006)

Takové překvapení od sympaťáka Antonia jsem nečekal. Krásný poetický snímek plné letní lásky. Vizuálně se snímek povedl a u přednašených básní jsem měl husí kůži po celém těle. Antonio jen tak dále ! [44. MFF KV 2009]