Klub rváčů (1999)

''Seznámili jsme se ve velice zvláštním období mého života.'' Rád bych o tomto filmu něco napsal, ale bohužel zakazuje mi to první pravidlo Klubu rváčů :). Jediný co mohu o tomto filmu napsat tak, že to je HODNĚ Mindfuck :D.

Sedm (1995)

Film, který nechci být sprostý kurevsky dobře překvapil koncem! What's in the box?!

Šestý smysl (1999)

Ach můj bože jsem posranej až za ušima. Vždy když se tam objevil nějakej cizinec tak jsem měl sevřenou prdel. Jinak Super atmosféra. A za závěr: NEJLEPŠÍ KONEC U FILMU, JAKEJ JSEM KDY VIDĚL!!!

Terminátor (1984)

Nevím proč, ale jsem asi jediný kdo má radši první díl než ten druhý a taky je to jeden z nejmíň scifi filmů co jsem kdy viděl.

Kopačky (2008)

Jsem moc rád, že to nedopadlo jako další Hollywoodské Klišé.

Zpátky do ringu (2013)

Rocky vs Zuřící býk. Myslel jsem, že to bude zase nějaká parodie na Rockyho, ale ono to vlastně tak nebylo. Více jsem fandil Stalleonovi, ale více mě za srdce chytl příběh De Nira.

Dobrý Will Hunting (1997)

Wille, jsi nejchytřejší člověk, kterého znám, ale jsi moc hloupej na to, abys to viděl..

Funny Games USA (2007)

Kruciprdel jak já miluji Thriller a Psychologický filmy. Nejvíce se mi líbilo, že ti dva kluci promlouvali k nám. Jasných pět hvězd bez diskuze.

Osm hrozných (2015)

Pane Bože, tak dobrý Thriller jsem viděl naposled, když jsem se díval na film Disturbia napětí, kdo z nich je ta zkurvená krysa a jako u Zjizvené tváře jsem se nasmál u filmu více než by to bylo vhodné. Díky Quentine za tenhle majstrštyk. Nejvíc hláška u které jsem se nejvíc nasmál: A trčil mu svého dlouhýho černýho LOFASA hluboko do jeho zatracenýho krku.