Nové sčítání hlasů (2008) (TV film)

ze zacatku tam opravdu objektivita nebyla. kdyby druha strana natocila podobny film je mi jasny jak by to vapdalo. taky bych vytkl ze se zde objevilo malo sokujicich informaci. vesmes to byla nuda. proste o lidech co delaji kampan ale nic vic. cekal sem o hodne vic. nejaky sokujici zjisteni nebo tak. bohuzel tomu tak nebylo takze horsi 3 *

Svině (2009)

Známý trik, takže žádné překvapující vyústění...

Nikdy to nevzdávej (2008)

nemam rad ten americky idilicky pohled na svet. dokonali lide, dokonala tela...kazdej je proste borec. pak vidim opravdove zabery z USA a je to naprosty opak. co se tyce hudby tak asi jen drsnaci poslouchaji hip-hop (kteryho je ve filmu na muj vkus az az). tak hlavne, ze jim to ten muzsky model vsem natrel a skoncil v naruci te nejhezci holky. z hercu se mi nejvic libil Djimon Hounsou. hlavni hrdina mi byl naprosto nesympatickej (kriklavy obleceni, tvar hebka jak decka prdelka). takhle si drsnaky nepredstavuju...

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Pro mě obrovské zklamání. Na tento film jsem se hodně dlouho těšil, ale teď si říkám jaká je škoda, že byl vůbec natočenej. Jeden blábol blbější než druhý a ty efekty...zas nějak extra úžasný nebyly. Ani Cate Blanchett tomuhle propadáku moc nepomohla. Tohle se vážně nepovedlo.

Gympl (2007)

Příšerné herecké výkony zvláště mladých herců. Je zde vidět, že nám ubývají kvalitní herci a celý film ukazuje kde se momentálně nachází česká kinematografie (a to Gympl patří mezi ty "lepší" filmy). 1* za to, že se na to dalo alespoň trochu dívat, a 1* za to jak jsem se u tohoto filmu bavil i když to asi nebyl Vorlův záměr.

Svůdné zombie (2008)

co k tomu rict.i kdyz je neco schvalne brak tak by mohl mit aspon trochu grady a ne tezit z umelych koz vypatlane pornohvezdy

Jezero smrti (2008)

co nam chteli sdelit? ze v anglii jsou hnusny decka? asi jo...pekna stupidita a opravdu odpornej film.

Comeback (2008) (seriál)

cely comeback mi prijde jak sceny z Inland Empire od Davida Lynche. neco se deje na scene a je slyset smich. ale cemu se mam smat?

Pidihajzlík (2006)

když se ve filmu pouzije jeden vtip dvakrat...vypada to uz blbe. v tomto filmu pouzili dokonce jeden vtip 9x a to velmi trapne a ohrane bouchnuti mezi nohy. ocividne je stale dost lidi co podobne veci nikdy neomrzi a pokazde se tomu zasmeji. jedna a 1/2 * za dva trochu povedene vtipy a za to, ze jsem u toho vubec vydrzel.