Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Deimos

DVD/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 6/10/// +Robert Englund, drsné efekty -příliš nechutné, zvrácené, divné postavy/// Kdybych se na to díval sám ve dvě v noci, asi bych si film užíval, ale protože jsem se na to díval s přáteli dost jsem se za ten film styděl. Některé prvky jsou opravdu srandovní, vtipné a dívák se u nich pobaví, protože tento fil se (doufám) nebere vážně. Jenže některé scény jsou až natolik nechutné, že jsem sám odvracel zrak. Polonahé zombie striptérky mě opravdu nerajcují. Klobou dolů ovšem za odvahu v efektech, za které by se nemusel styděl lecjaký zombie horor, který se bere jen trochu víc vážně./// Celkem 44%/// ()

mcb

Téměř nekoukatelný trash. Nevyužitý zábavný potenciál a především absolutní, ničím zajímavá nuda. Celý svět a příběh okolo tohohle filmu je zavřen ve své vlastní bublině, do které nikoho nepustí. Je až urážlivé, jak je hloupý a snažící se být zábavný - tím správným gore způsobem. Například takové Planetě Teror nesahá ani po kotníky i kdyby vymyslel tunu vtípků podobných tomu s kulečníkovou koulí. Až na hezká těla modelek a pornohereček (ale pouze ze začátku) nenabízí téměř žádný záblesk té správné "party" zábavy, nad kterou se smějete s přáteli. Maximálně s ní budete nepříjemně kroutit ze strany na stranu. Málo hlášek, málo vtipu, málo originality, málo srandy. A to tady ještě někdo mluví o nějakém sociálním podtextu... Tenhle film se může líbit leda dvanáctiletým nadrženým teenagerům z ranku goth. ()

Smok

Mám pocit, že tohto roku sa rorztrhlo jedno veľké filmové zombie vrece. Ale pohoda, zombíkov neni nikdy dosť. Pre tentoraz hororová komédia s megadrsným komandom, ktoré "žere napalm a chčije oheň" a partičkou zombifikovaných striptérok. Mimo iné som sa dozvedel, že hulitba od zombie striptérky nedopadá dobre a zo ženského pohlavného orgánu sa DAJÚ strieľať biliardové gule :-D K tomu pekné tanečnice ( teda len pokým neprišlo na zombifikáciu), proste úlet ako sviňa. Good. ()

JASON_X

Ačkoliv si často zvráceně užívám všelijaký lobotomizovaný brak a špatné filmy obecně, tohle je i na můj pokleslý a perverzní vkus příliš. Sebevětší blbost strávím, pokud je zábavná. Tohle ale zábavné není, ani nechtěně. Tohle je jen a pouze nekonečně špatné a blbé. Neomaleně, bezostyšně blbé. A děsivě zahrané. Tím nemyslím jen všelijaké silikonové i nesilikonové kurvy, tím myslím úplně všechny herce všech filmových postav. Nefalšované filmové peklo a vysoce koncentrovaný odpad. Jen prvních tucet minut je dejme tomu za pomyslnou jednu hvězdu. /// Po čase, po znovuzhlédnutí (respektive po proklikání) před vyhozením do koše, tomu dám teda objektivně aspoň jednu za několik málo obstojných górek a nechutností, jinak je to fakt nebetyčná <->ovina. ()

Omnibus

"Sex je náš... dělá dobře mně i v hrobě. Posnídáš... moje koule, chutnaj tobě. Golfový míček letí, vystřelen pochvou! A chlapi nadržení, čumí, řvou a blbnou." Sice čumí jen na prachsprosté silikony, navíc nemrtvé, zatímco já, kluk z vesnice, raději popásám kozy živé a přírodní, ale nešť. Kolem tyče bylo natolik veselo, že i já jsem se rozparádil a hryzavým kikinám strkal za tanga jednu bankovku za druhou. Čímž jsem polechtal jejich nemrtvé ego a potěšil je, navíc se z toho málem udělal i jejich šéf, v radostné extázi tančící hrabivec (Robert Englund). Závěrem bych chtěl vyslovit poděkování členům vědeckého týmu, kvůli jejichž neschopnosti došlo k úniku viru z laboratoře, což umožnilo vznik téhle nařachané zábavy pro smečku nadržených samců. Mě nevyjímaje. Samozřejmě že oba, já i film, zasluhujeme to nejhlubší opovržení. ()

• Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)
  • Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)
  • Vyhazovač v klubu je přítel protagonistky Jenny Jameson Tito Ortiz, legenda zápasů v kleci. (facojurka)