Dory1

Dory1

Česko

1 bod

• 28.5.2017  21:59

Pěkný film. Lepší než ty dva předtím! Spousta scén u kterých se člověk zasměje. A dobře provedené 3D zpracování. Jen by měli upozornit na to, že je tam podtitulková scéna. Byla jsme na tom se sestrou v kině a všichni se ze zazněním titulek zvedli a začali odcházet. Až doma jsem zjistila, že za celýma titulkama je ještě jedna scéna. :D Tak příště odcházet až po titulkách.

• 8.5.2017  09:25
    Titanic (1997)

Film, který mě dohnal až k slzám a to néproto, že bych tak strašně prožívala ten mylostný románek, který mnoha lidem přijde dost přeslazený a nezajímavý. Brečela jsme protože jsme si plně uvědomovala tu hrůzu a ty pocity těch lidí a věděla jsme, že se to kdysi stalo (v podstatě jsme si ten film udělal 5D, byla mi zima, cítila jsem úzkost a strach). Za mě klobouk dolů. Pokud ve vás nějaký film dokáže vyvolat takové pocity, je fakt dobře udělaný. Záběry byly skvělé propracované, herci hráli reálně a s plným nasazení!

• 1.5.2017  22:29

Film ode mě dostal jenom jednu hvězdičku a to díky toho chlapíka s tou myškou. Bylo mi ho líto. Jinak je to hrozně divný film nechápu, že je v top 10.

• 1.2.2017  16:45

Tento film mě vždy dostane. Mladá Amélie je sice ze stejného světa jako my, ale už od malička z něho utíká do svých vlastních myšlenek. Má bláznivé, ale zároveň krásné nápady. Baví ji řešení záhady a ráda pomáhá druhým. Někdy se cítím jako ona! Když se pak na scéně objeví záhadný mladík, který je tak trochu taky podivín, začne být film ještě zajímavější.

• 1.2.2017  09:38
    O štěstí a kráse (TV film) (1986)

Naprosto nepovedené! Jednu hvězdičku odemme dostal jen protože my ho bylo líto úplně vyhodit. Bohužel v této pohádce neshledávám žádný dobrý nápad a ani provedení se moc nepovedlo. A to jsem mylovník pohadek. Takže pokud vás baví pohádky radši si pusťte sůl nad zlato nebo popelku či královský slib, protože touto pohádkou stratíte jen čas a nic vám to nedá. Nemá to v sobě žádné kouzlo! Prachobyčejný pokus, který se projednou nepoved.

• 1.2.2017  09:20
    Pinocchio (2002)

Film který zahrnuje morální ponaučení a ukazuje na to, jak umí být láká velká. Ponocchio je tam vyobrazen jako velký sobec, který ze začátku myslí jen na sebe a na to jak by si užil. Díky tomu však mnohokrát lidi kolem sebe sklame a nadělá si spoustu problémů, do kterých se zamotá. Tento film krásně poukazuje na to, že každý má možnost mít druhou šanci a možná i víc. Malé děti si na tom uvědomí, jak je škaredé zlobit a neposlouchslat rodiče (dokonce i moje 4 sestřička okamžitě pochopila, co Pinocchio udělal špatně a proč mu narostl nos). Pro nás dospělé to může být připomínka toho, že nikdo není bez chyby a všichni potřebujem druhou šanci. Zvlášť dobře je pak sehrána role Pinnochia a i přestože ho hraje dospělý člověk, je stělesněním a živým obrazem toho co nám měl Pinnochio předat. ( Já osobně jsme věk toho herce jako malá ani nevnímala, bylo pro mě důležitější to co mi měl předat). Takže vřele doporučuji se na tento film podívat!

• 1.2.2017  09:11
    Čokoláda (2000)

Skvělý film! Nejen, že je dobře spracovaný, ale taky v sobě skrývá spoustu moudra. Naoko dokonalé městečko se utápí ve spoustě problémů. Film tak skvěle poukazuje na to, že svět není dokonalý a lidské vztahy se neurovnají jen tak, mávnutím kouzelného proutku. Je potřeba aby si lidé naslouchali, uměli hledat kompromisy a pomáhali si. Důležité je také přiznat svoji chybu. A pokud máte rádi romantiku, tak ani o tu vás tento film neochudí. Já osobně jsem ho viděla alespoň 10x.