Disaster Movie (2008) odpad!

Tento film dává slovu sračka nový rozměr. Film si říká parodie, všechno scény jsou ale zaměřeny zhruba tak že postava z některého filmu udělá nějákou blbost která s původním filmem vůbec nesouvisí. Herecké výkony na úrovni páté třidy ZŠ, špatný scénář, režije, zkrátka skoro vše. Takhle má vypadat odpad.

Dr. Dolittle 4 (2008)

Nehorázná hovadina na ktéré mě udivuje především fakt, že ji někdo vůbec pustí do distrubuce! 1*, odpad si nechávám pro ještě horší filmy

Kit Kittredge: Odvážná novinářka (2008)

Z Kit Kittredge se překvapivě vyklubal relativně koukatelný film který v porovnání s ostatními filmy pro děti je nadprůměrný. Jistě, při některých scénách jsem měl chuť spáchat sebevraždu nebo alespoň film vypnout, celkově to ale tak hrozné není. Žánrově se fim těžko řadí, je to trochu komedie, trochu drama ale celkem to je málo vtipné na komedii a na drama málo dramatické. Vykreslení některých charakterů či krize se mi líbilo a celkově to nebylo zas tak špatné. Zavřu obě oči a dávám 3*

Kung Fu Panda: Tajemství Pěti postrachů (2008)

Nevím čím to je ale tohle se mi líbilo více než původní film. Je to sice krátké, animace je 2D a není tak propracován přesto jsem se ale výborně bavil. Když jsem se za 24minut tohoto zasmál víc než za celý film to už o něčem svědčí. Rozhodně doporučuji

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Podle hodnoceni jsem cekal neco hrozneho, ale nakonec z toho byl docela obstojny film. Urcite lepsi nez jednicka, o tom neni pochyb. Originalnita zadna, vsechny tyhle fantasy jsou stejne (jaka nahoda). Tatova destska verze pana prstenu. Doufam ze dalsi dil dopadle jeste o neco lepe

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Madagascar 2 je poprůměrný animák který nezachrání ani těch pár výborných scén. Animace je sice pěkná, český dabing je taky dobrý ale tím to tak končí. Toho kdo psal scénář snad někdo musel praštit do hlavy kladivem, jinak nechápu jak mohlo vzniknout tohle. Nuda, nuda a do toho "vtipné" scény u kterých jsem se zasmál tak 2x. Hodně slabé pokračování, ani ti tučnáci už nejsou tak dobří jako minule. 2*

Máj (2008)

4*, nejspíš ale proto, že jsme se na to dívali místo školy.

Muž který měl zemřít (2008)

Příšerné béčko se zajímavým obalem a nízkou cenou. To je ale asi tak vše, protože celkově film nestojí za nic. Herci nic moc, zápletka taky není nic extra a díky nízkému rozpočtu vypadá jako film z let 70tých a starších. Nedoporučuji, existuje spousta mnohem kvalitnějších westernů, pokud se vůbec takto dá ten film označit.

Půlnoční vlak (2008)

Půlnoční vlak má jeden obrovský problém, není to totiž horor (ač se za něj vydává). Scénář, herecké výkony a všechno ostatní jsou samozřejmě hrozné ale to bych filmu možná odpustil kdybych se u něj alespoň trochu bál (jako třeba u stejně blbého Unborn které má ale alespoň 5 lekacích scén). Závěr je totálně WTF, ostatně jako většina částí. Nelogické chování postav už vážně nepřekvapí, za zmínku možná stojí propracované (a mimořádně nechutné) porcování těl - trhání nehtů, zubů či vyndávání oka.

Retro (2008) (seriál)

Pro mě, jako relativně mladého člověka, je to pořad hodně zajímavý a trochu i poučný. Rozhodně doporučuji