• Krátkometrážní

Láska nebeská (2003)

Nejlepší komediální role všech dob - John - Martin Freeman :-)

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Kdykoliv přemýšlím nad pohádkou pro děti, vždy si vzpomenu na cholerického kocoura a zlomyslného myšáka. Pravděpodobně opravdu nejlepší seriál pro děti, který - minimálně nostalgicky - potěší i dospělého diváka.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

O kvalitách tohoto seriálu jsem ochoten polemizovat. Ano, není to zrovna kvalita sama, ale na to, že je to seriál určený pro odpoledne, je to fajn horor. A pokud vás hororové scény nezajímají (a jste nadržený/á puberťák/čka), máte tam extrémní jiskření mezi Buffy a Angelem.

Kancl (2001) (seriál)

David Brent je borec. Takhle "vtipného" šéfa bych taky chtěl. První desítka dílů je naprosto dokonalá.

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Správná oduševnělá komedie oživená několika poutavými písničkami a hereckými výkony Clooneye a Turturra.

Přátelé (1994) (seriál)

Možná nejlepší sitcom všech dob. U toho se prostě musíte smát. Realistické momenty ze života šesti (ne)obyčejných Američanů. Láska, sex, vtip.

Black Books (2000) (seriál)

Možná snadno přehlédnutelný britcom s místy až vulgárním humorem, nicméně stále neuvěřitelně kvalitní. Jen ta Fran mně vždycky pije krev :-)

Komando (1985)

Pokud vám Arnie řekl, že se mu líbíte, a proto vás zabije jako posledního, tak pravděpodobně lhal.

Spider-Man 3 (2007)

Škoda, Raimi chtěl navázat na předchozí díly, ale nepovedlo se mu to ani za mák... Je evidentní, že tři padouši nepomohli. Potěšila jako vždy, ve Spider-manovi, skvělá role Bruce Campbella.