Pán času - Zlý vlk (2005) (epizoda)

Dobrá epizoda, pokračování dlouhé hry s vylepšeními.

Pán času - Prázdné dítě (2005) (epizoda)

Skvělá epizoda, je zde hrozba nálety a zároveň tajemného dítě co hledá matku. Perfektní epizoda co drží napětí a tejmno skoro celou dobu.

Pán času - Den otce (2005) (epizoda)

Hodně dobrá epizoda ukazuje co by kdyby a že se nemá létat do vlastní minulosti. Je tam i skvělé napětí kdy jsou všichni uzavřeni v kostele a neví co mají dělat.

Pán času - Vetřelci v Londýně (2005) (epizoda)

Nedává moc smysl, ale každý si někdy kladl otázku co by se stalo kdyby vládci naší země byli mimozemšťani. Třeba miloš. No je to jeden z lepších dílů, hlavně díky vtipnosti

Pán času - Šarlatový děs (2012) (epizoda)

Epizody s madame Vaxtrou a její přítelkyní i s tím malým týpkem co si plete pohlaví jsou skvělé epizody. Tahle není vyjímkou. super

Pán času - The Caretaker (2014) (epizoda)

Doktor se nacpe ke Cláře do školy, což je super, protože díly kde se doktor snaží chovat normálně a zapadnout a přitom umísťuje divné zařízení a ve školníkově boudě má svoji TARDIS jsou perfektní. Jenže vyřešení zápletky nic moc. Jakoby dali všechno úsilí do té školy ale do konce dílu ne. I přes ten konec, který byl docela odfláknutý, perfektní díl, hlavně díky doktorově schovávání.

Pán času - Time Heist (2014) (epizoda)

standartní díl kde doktor s novými kamarády zdrhá před divnou věcí. Koncept nic moc, slušná epizoda, rozhodně ne jedna z lepších.