Kardio

okres Ostrava

<< předchozí 1 2
    • 21.1.2019  20:03
    Aquaman (2018)

Scénář není žádný zázrak. Ale ta režie. Rozhodně je. Natočit akční scénu ve tmě, ještě k tomu pod vodou, tak aby byla dokonale přehledná, a tak epická, to je umění.

• 3.11.2018  16:34

Tento snímek mě ze všeho nejvíce uchvátil svou dokonalou kamerou. Perfektní kompozicí a skvělým využitím zvukových efektů, hudby a také ticha. Příběh byl rovnež nadpozemský dobrý. A ještě lépe zpracovaný. V hodně komentařích se dočtete o tom, že řada scén je zbytečná a vystřihnutelná. S tím já však nesouhlasím. Každý záběr podle mne dával perfektní smysl a budouval jedinečnou atmosféru snímku. Během promítaní jsme byl několikrát dohnán k slzám. A celkově ve mne film zanechal velmi pozitivní energii. Jsem také rád, že se nejednalo o oslavu ani ameriky ani Armstronga, nýbrž pouze o oslavu lidské vynalézavosti, odvahy a chuti se posouvat dále. Chazelle to znovu dokázal! Zatím rozhodně nejlepší film roku!

• 8.8.2018  17:15

Návrat ke kořenům serie. Intriky. Zvraty a zrady. A na závěr nějaká ta over the top akce.

• 29.6.2018  00:01

Z kinosálu jsem doslova vyběhl. Protože jsem byl nadšený, že ten paskvil skončil a protože nechci vidět na jednom plátně jména lidí, které respektuji (Spielberg, Williams) a jména těch břídilu co tuhle blbost natočili. Efekty byly většinou super. Ale jinak hrůza. Spousta věci co neměla působit vtipně, tak působila. Herci byli vedeni špatnými směry. Zápletka naprosto předvídatelná. Konec taky. Navíc zpracovaný naprosto úděsným způsobem. Cožpak je tak těžké poučit se z historie. Pokračování Jurského Parku, což je film skoro totožný jako Jurský Svět stály za nic. Některé filmy prostě nemohou mít pokračování. Někdy je holt lepší nemyslet jen na peníze. Vždyť to říkáte i v tomto blivajzu, zváném zánik říše. Pokritci. A co vůbec znamená ten název. Jaká říše že to zanikla?

• 26.6.2018  22:38

Strašně zábavný a milý film. Svým zpracováním je neuvěřitelně krásný a originální.

• 2.4.2018  15:43

Když neberu v potaz několik divných handicam záběrů, jedná se o jeden z nejpěkněji natočených horrorů.

• 31.3.2018  23:26
    Pianista (2002)

Moc se mi tento filmový počin líbil. Ale má svoje chybky. Spíše takové malé, ale o to více je jich škoda. Mezi takové chybky se řadí například podle mě dost opožděné zvukové efekty(i když to je dost možná chyba dabingu), dost hrozné speciální efekty, v některých pasážích divně sekané dialogy a zbytečný lens flare asi v páté minutě od konce. Jinak ale výborné.

• 25.3.2018  19:07

Je trochu smutné, že jsou ve filmu podle mého uvěřitelnější efekty než v mnohem novějších filmech. Je to vizuálně nádherná podíváná. A o příběh tu skoro nejde. Takže nebuďte překvapeni, že se stále nic neděje.

• 17.3.2018  23:50
    Zátah 2 (2014)

Za mě ještě o kus lepší než boží jednička. Ta akce je nejlepší. Vůbec. Strašně nerepetetivní, rychla, originální, svěží a dokonale přehledná. A neakční části, kterých je sice menšina jsou rovnež skvělé. Jeden z nejlepší akčních filmů vůbec!

• 17.3.2018  23:39

Někomu může vadit hodně divný a težce pochopitelný storytelling. Mě rozhodně nevadil.

• 17.3.2018  23:35

Mistrovské dílo, vytesané do skály na míru fanouškům trochu krutějších filmů. Některé scény jsou vyloženě geniální a ty zbylé od geniality také nemají daleko. Žádné zbytečnosti, žádná nuda.

• 17.3.2018  23:31

Kromě Brada Pitta fakt dobrý film. Škoda jen toho konce. Ten byl takový nerealistický-teď mám na mysli to prostřelení hlavy a ten divný kouř. A taky ty úvodní titulky uplně nemusím. Jinak zajímavý nápad, stylově temný vizuál a boží soundtrack.

• 17.10.2017  17:09
    To (2017)

Tento film je zde šíleně podhodnocený. Ano je možná divný, netradiční a šílený ale těd 85% si zasloužil, a to minimalně. Obzvlášť geniální mi přišly scény, které byly tak vtipné až byly děsivé.

• 15.10.2017  21:44

Spousta myšlenek v jednom dlouhém, sofistikovaném a vyjímečném filmu. Akce je tam sice po málu, ale je dokonalá a napínavá. Miluju tempo toho filmu. Je tak dokonale pomalé, ale zároveň se nikdy nenudíte. Vizuál je skvělý, ale co byste čekali když je za kamerou dost možná nejlepší kameraman součastnosti a jedná se o pokračováni filmu Ridleyho Scotta. Absolutně nemůžu z toho jak jsou tyto filmy propojené. Je to geniální. A ten výkon od Ryana je neuvěřitelný. Téměř dosahuje kvality svého herectví v La La Landu a to dokonce i bez pomoci genia Damiena Chazella. Dost možná se právě stal mým oblíbeným hercem. Bohužel zde není Emma Stone. Už jsem si asi na to jejich geniální duo přespřílišně zvykl.

• 30.9.2017  01:13

Ani ty akční scény už za to nestojí.

• 24.9.2017  13:36

Ano, první půlka je výrazně lepší než ta druhá, ale to rozhodně neznamená že by ta druhá byla špatná. Ba naopak je podle mě je minimálně skvěla, pouze vypadá oproti dokonalé první polovině trochu uspěchaně.

• 20.9.2017  12:57

Vskutku. Vaughn to dokázal. Překonal skvělý první díl. Zlatý kruh je zábavný, adrenalinový a emocionální akční nářez plný skvělých slow-mo scén.

• 14.9.2017  00:32
    Forrest Gump (1994)

Mně se film líbil. A tak byl taky udělaný. Udělaný tak aby se líbil všem. Přespřílišně smutný a šíleně dojemný. Vyprávění je uchvatné a skvěle zpracované. Bohužel film nemá co nabídnout po stránce vizuální,(tedy kromě dobrých efektů)kterou já dost hrotím. Celkové kvaliti tohoto snímku nedosahují 95% a film je značně přehodnocený, ale rozumím proč. Tento film si přehodnocenost a přeceňovanost prostě něčím zaslouží.

• 14.9.2017  00:21

Přestože tento skvělý snímek vypadl z mého seznamu deseti nejoblíbenějších mám ho stále velmi v oblibě. Pro mě to byl takový druhý Forest Gump, akorát netokrát více stilizovaný, upravený a vizuálně krásnější.

• 14.9.2017  00:19

Ten konec mi doslova vyrazil dech. Předposlední scéna je skvělá a poslední skvěle rozvíjí a zároveň ukončuje napětí a atmosféru scény předchozí. Druhá vyhrocená v tomto filmu, která funguje jako skvělý build up pro finále je rovnež skvělá. Některé věci bohužel filmu chybí, ale ty jež má stojí za to.

• 14.9.2017  00:14

Vtipné, napadité a bizarní. Čtvrtý nejlepší konec filmu vůbec. Pro zajimavost, první je La La Land, druhý Počátek a třetí je dětské hřiště.

• 14.9.2017  00:10
    Pokoj (2003)

Výjma několika mistrovsky špatných scén, jsem se celý film nudil. Hodnocení tomu odpovídá.

• 8.9.2017  09:49
    Goldfinger (1964)

Rozhodně nejlepší Bondovka, která si zaslouží uznání a popularitu. Takhle vypadá Bond Craigu.

• 8.9.2017  09:47

Tento film má spoustu chyb, ale také spoustu nedoceněných kvalit. Akce je nápaditá a zábavná. Herci jsou sympatičtí a Pierce je prostě nejlepší Bond a humor taky stojí za to. "Překonal váš rekord šefe" S radosti a nostalgii nadhodnocuju a doporučuju všem fanouškům blonďatého rádoby Bonda.

• 8.9.2017  09:44

Tohle prostě není Bond. Nevím jestli si filmaři nevšimli špatné barvy Craigových vlasu nebo mě prostě jenom chtěli rozčílit.

• 8.9.2017  09:40
    Troja (2004)

Musím být neobjektivní. Miluju tento film, ale nenávidím Brada Pitta a kvůli jeho chybnému obsazení dáván odpad. Bohužel. Do rebootu chci Chrise.

• 8.9.2017  09:38

Potom co jsem vyšel z kina byl jsem dost nadšený. Myslím si že je to tím hypem a tím že ten film měl prostě potenciál. Jak čas plynul snížil jsem hodnocení na čtyři hvězdy. No a teď se k tomuto zázraku vracím po půl roce a měním na jednu hvězdu. Je to příšerný film. Akce stojí za nic. Joker stojí za nic. Vtipy ujdou. Herci super. Stejně špatné jako Deadpool

• 8.9.2017  09:32
    Deadpool (2016)

Proč se to všem líbí? Je to příšerné. Není to vtipné. Je to dětinské. Akce je ve filmu taky po málu a taky není uplně úžasná. Jediné co stojí za to jsou herecké výkony. Kvalitou srovnatelné se Suicide Squad.

• 8.9.2017  09:30
    Muzikál ze střední (TV film) (2006)

Vím že je to špatný film, vím co přesně na něm je špatné, ale i přesto jsem si ho užil. Proč? Protože ta jeho špatnost je strašně chytlavá, zábavná a vtipná. Tento film za to opravdu stojí.

• 3.9.2017  10:44
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Hra o trůny je fajn. Mám však zásadní problém. Není moc chytlavá. Jinné seriály vás chytí a už nepusti, ale Hra o trůny mě pustila snad pětkrát a třeba i na půl roku. Vcelku dobrých 67 hodin života.

<< předchozí 1 2