Mikyska

Mikyska

studentka

<< předchozí 1 2
    • 13.2.2014  23:31

"Kůň, co je vlastně pes a má křídla" Tak jako čumíte na tuhle větu, tak budete čumět na film. Asi zítra vyrážím do knihkupectví a jdu si koupit tu knihu, podle které to bylo natočené - abych pochopila. Nebo možná radši ani ne, protože bych zase měla chuť jet vrazit filmařům do Hollywoodu, že zprznili další skvělé dílo ... Nechápu kreténský účes Colina? :O Will Smith, ať ho miluju jak chci, tak do téhle role mi prostě neseděl, a to samé Russell Crowe. SPOILER: To nejlepší z filmu, Jessica Brown Findlay, zabili v půlce filmu. Potom jsme čekali, co z toho vyleze, jaký promyšlený super konec to bude mít .... a vono všichni při titulkách nakonec seděli v sále a čekali, že tam prostě bude ten dodatek, který vše vysvětlí. Asi zájem vyššího dobra mi není znám.

• 19.2.2011  15:21
    Mad Love (TV seriál) (2011)

Ano, připomíná mi to taky HIMYM. Ale zase tak dramaticky bych to neviděla, vždyť i o HIMYM se hodně vyprávělo jako o "druhých Přátelích". Prostě si přiznejme, že nás takovéto sitcomy baví a užívejme si to. Pilot měli skvělý, což o mnoho seriálech a to i dnes velmi úspěšných říci nedá. Jen tak dál! :)

• 19.1.2011  23:56

Prostě neskutečně skvělé! Nejsem schopna ani mluvit! Výtečné! Nevím, co víc napsat. Leda tak, že Natalie má na Oskara našlápnuto opravdu skvěle...

• 2.1.2011  23:44

To proste nemelo chybu! Nesnasim novodobe ceske filmy, ale tento Vejdelkuv pocin s kouzelnou Eliskou Balzerovou mi nazor silne meni!

• 2.1.2011  00:30

Je škoda, že si diváci musí počkat na něco zajímavého až na závěr. Jinak odpad! nebo mi v tomhle filmu něco uniklo.....

• 17.12.2010  23:02

Předem podotýkám jsem fanoušek knih Harryho Pottera. Tím pádem se mi toto zpracování nesmírně líbilo! Oproti nesmyslům v šestce, alá Weasleovic Doupě, jsem byla z tohohle dílu velmi mile překvapená! Opravdu mě to, jak se říká: "Posadilo na prdel!" Nemám tomu co vytknout! A musím říct, že i když Helena Bonham Carter tam měla jen maličkou část, tak i tentokrát mě dostala! Asi jsem subjektivní, ale ona to prostě umí!

• 17.12.2010  22:54
    Mamma Mia! (2008)

Opravdu miluji muzikály, opravdu miluji Abbu, opravdu miluji Meryl Streep! Co z této kombinace může jedině vzejít? Samozřejmě 5 hvězdiček bez komentáře. Prostě to má šmrnc a člověk se u tohohle filmu opravdu nenudí!

• 17.12.2010  22:52

Člověk se najednou přenese zpět do svého dětství a vzpomíná, jaké to bylo když jsme byli tak malí, ještě k tomu jaké to bylo s prvním Toy Story, jak jsme vyrostli s Andym. Opravdu musím říct, že Titanic, co se dojemnosti týče, je nic proti Toy Story 3. Ovšem podotýkám musí k tomu člověk mít aspoň trošku vztah. Jak píše KevSpa je to opravdu krásně nostalgické!

• 25.5.2010  00:36

Výborná dokumentace útěku Ludvíka XVI. a jeho rodiny... Opravdu stojí za shlédnutí - pokud čekáte historický velkofilm tak nedoporučuji... je to spíše dokument!

• 24.1.2010  11:31

Prostě mám pocit, že na pět hvězdiček tomu něco chybělo. Jinak nápad úžasný, fantasy miluji a tohle bylo něco ze zcela jiného koutku tohoto žánru než ho známe z dnešních dob (žádní draci, kouzelníci, elfové,...). Naprosto strhující podívaná, kde Johny Depp, Jude Law i Colin Farrell zcela nerušili a byli zasazeni do děje fantasticky, samozřejmě se svými vynikajícími herními výkony, ale jak říkám něco tomu prostě na pět hvězdiček chybělo, k mému vlastnímu vzteku nevím přesně co!

• 14.1.2010  22:10

Úžasný film, který zahřeje. SPOILER: Jednu hvězdu dolů za ten konec, k něčemu se upínáte celý film a ono tam ani nebylo to mami, tati, aby se člověk pořádně vybečel! Jinak ten film nemá chybu!

• 16.7.2009  04:07

Jako by se madam J. K. R. z pozadí filmu vytratila.. nebo je tenhle film vůbec natočen podle její knihy? Tak zprzněný film jsem nečekala... co za prsten to měl ten Tom na prstě, co za medailonek získal Harry s Brumbálem? Kde je tak očekávaný souboj smrtijedů v Bradavicích? Hledám, hledám, ale prostě nějak marně. Hluboké zklamání! Dlouho jste neviděli romantickou komedii? Brána lektvaru lásky je pro vás otevřena! Čekáte akci? Počkejte si do teplíčka postele na DVD, ten 5.1 zvuk ani potřebovat nebudete.......

• 4.7.2009  02:14

Snad nelze hodnotit jinak než pěti hvězdami! Prostě úžasná podívaná!

• 28.6.2009  15:18

Nebýt natahovaného začátku, který mě poněkud nudil, tak jednoznačně pětihvězdičkový film. Výborné herecké výkony - hlavně famózní Paul Newman!! Po shlédnutí Americké krásy, Nouzového východu a teď tohohle filmu, tak u mě Cesta do zatracení jednoznačně vítězí, co se smysluplnosti týče...

• 24.6.2009  10:29

Myslím, že Bay splnil ve všech ohledech očekávání - vše co se čekalo, ve filmu bylo. Navíc humor, který Bay používá je opravdu výjimečný:-D... Někdy si řeknete, tomu se může zasmát jedině malý puberťák, ale ono, když má člověk spoustu starostí, tak u tohohle filmu se všechny vytratí a smějete se i tomu, čemu byste řekli, že je "trapárna". Výborné herecké výkony od Shii až po jeho milovanou maminku, která s těma botičkama nejednomu člověku připomene maminku vlastní. Já s očekáváním, že se jdu pobavit, že nejdu nad ničím přemýšlet (což ani nejde, páč se tam mezery najdou) jsem byla maximálně spokojená. I když jeden malý puntík to má - a to písnička od Linkin Park, která je úžasná, ale nemohli bychom ji slyšet v útržcích během filmu aspoň 5x.

• 29.3.2009  20:15
    Český lev 2008 (TV pořad) (2009)

Jedna hvězdička za Dianu Horvátovou..

• 10.1.2009  19:51

Zvláštní film, nic tak úžasného jsem na něm neviděla...

• 6.1.2009  23:02
    Výměna (2008)

Příběh, který člověka opravdu dostane! Nic tomuhle filmu nelze vytknout- Angelina výtečná, hudba výtečná, zpracování opravdu skvělé.... hold nejlepší dramata tvoří sám život! Teď si člověk jen řekne: "Kde jsi Waltere?"

• 27.12.2008  20:49
    Austrálie (2008)

Příběh, který člověka prostě za to srdce chytnout musí... Kouzelný Nullah, drsný Honák a fantastická lady Ashly... 165min opravdu famózní podívané!

• 27.12.2008  00:05

Dlouho jsem neviděla tak kouzelný film, předčilo to až mé očekávání.. Zpívající chipmunkové jsou úžasní!!!

• 20.12.2008  15:33
    Strážci vesmíru (TV seriál) (1993)

Nezapomenutelný seriál mého dětství!

• 30.11.2008  14:06

Nejlepší díl ze všech! "Enyky beniky na holý pupiky.." A úžasná premiéra, kdy poprvé "vypeče" Malý méďa Velkého... "Pane, já s Váma nehraju, vy jste ale vypečenej!" :D

• 6.11.2008  21:36

* za hudbu, * za obsazení.... trošku mi to připomíná Bathory.... pan režisér chce vyvrátit historické události, ale tentokrát proti hrdince...zatím jsem nikde neviděla psané, že se Anne vdala ještě před tím než byla s Jindřichem,atd... hodně mě tento film zklamal!

• 11.10.2008  14:27
    Firma (1993)

Film, který otevře oči. Jak se z maldého ambiciózního člověka může stát někdo, komu visí život na vlásku aniž by se o to nějak snažil.

• 5.10.2008  20:19

Film, který úžasně popisuje snad největší omyl 2. světové války. Jen jsem se trošku zpočátku ztrácela v těch štábech, jinak pro milovníky tohohle žánru vřele doporučuji:)

• 3.9.2008  21:56

Bezkonkurenčně nejlepší thriller, co jsem kdy viděla. Úžasné přenosy mezi časem, fantastické herecké výkony - např. když nemá Evan ruce nebo když Killie hraje fakt ohyzdnou prostitutku, ... Nemám ani, co bych vytkla nebo co by mi vadilo.. Možná bych spíše vyzdvihla konec, že američané konečně změnili trošku Happy End, který je mnohem lidštější...

• 13.8.2008  23:23

Škoda, že mám „absolutní hluch“ nebo je to štěstí? Mě se to líbilo… Zpívající Johny Depp mě moc překvapil a teď už je nedílnou součástí mých oblíbených CD soundtracků spolu s malým Edem Sandersem a Helenou Bonham Carterovou. Film, trošku nahánějící hrůzu, ale skvěle zpracovaný! Tady člověku aspoň trošku dojde, jak moc krutá může být někdy pomsta, tohle je extrém, ale aspoň víme, že mstít se nemá. Fatastická hudba, mrazivé zábery a skvělé herecké výkony, to pro mě znamená Sweeney Todd.

• 18.7.2008  00:59
    Tudorovci (TV seriál) (2007)

Není lepší učebnice, jako ta televizní. Ale seriál Tudorovci nejsou jen lekce dějepisu, ale také lekce skvělé zábavy! Jediné, co seriálu chybí je napětí, teda aspoň pro ty, kteří znají historii, ale to se nedá nic dělat, kdyby to napětí bylo, kdyby tu Annu Boleynovou nesťali, tak by tenhle seriál ztratil důvěryhodnost, takže já jsem z tohohle seriálu maximálně nadšená a beru to, jako nejlepší seriál všech dob, protože má hlavu a patu a reálné prvky, což většina seriálů, aspoň z části, co běží v dnešní době v televizi, postrádá.

• 18.7.2008  00:48

Skvělě přepracovaný příběh o Valmontovi do naší doby. Hluboce mne zasáhl, stejně jako fantastické herecké výkony!

• 17.7.2008  23:54
    Notting Hill (1999)

Pokud si sednu k televizi a chci vidět nějakou romantiku, tak tohle je ideální film. Mladý, nevýznamný a hlavně neznámý prodavač cestopisů a mladá, významná a hlavně slavná ne-li nejslavnější herečka, to je výborný nápad, který člověka donutí u televize sedět a snít a aspoň trošku vám dá na srozumněnou, že i herečky a herci jsou obyčejné holky a chlapci. Krásný film s fantastickým hereckým obsazením. 124min skvělé zábavy.

<< předchozí 1 2