Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Prostě mám pocit, že na pět hvězdiček tomu něco chybělo. Jinak nápad úžasný, fantasy miluji a tohle bylo něco ze zcela jiného koutku tohoto žánru než ho známe z dnešních dob (žádní draci, kouzelníci, elfové,...). Naprosto strhující podívaná, kde Johny Depp, Jude Law i Colin Farrell zcela nerušili a byli zasazeni do děje fantasticky, samozřejmě se svými vynikajícími herními výkony, ale jak říkám něco tomu prostě na pět hvězdiček chybělo, k mému vlastnímu vzteku nevím přesně co!

Králova přízeň (2008)

* za hudbu, * za obsazení.... trošku mi to připomíná Bathory.... pan režisér chce vyvrátit historické události, ale tentokrát proti hrdince...zatím jsem nikde neviděla psané, že se Anne vdala ještě před tím než byla s Jindřichem,atd... hodně mě tento film zklamal!

Mad Love (2011) (seriál)

Ano, připomíná mi to taky HIMYM. Ale zase tak dramaticky bych to neviděla, vždyť i o HIMYM se hodně vyprávělo jako o "druhých Přátelích". Prostě si přiznejme, že nás takovéto sitcomy baví a užívejme si to. Pilot měli skvělý, což o mnoho seriálech a to i dnes velmi úspěšných říci nedá. Jen tak dál! :)

Mamma Mia! (2008)

Opravdu miluji muzikály, opravdu miluji Abbu, opravdu miluji Meryl Streep! Co z této kombinace může jedině vzejít? Samozřejmě 5 hvězdiček bez komentáře. Prostě to má šmrnc a člověk se u tohohle filmu opravdu nenudí!

Melodie mého srdce (2007)

Úžasný film, který zahřeje. SPOILER: Jednu hvězdu dolů za ten konec, k něčemu se upínáte celý film a ono tam ani nebylo to mami, tati, aby se člověk pořádně vybečel! Jinak ten film nemá chybu!

Moulin Rouge (2001)

Nejen fantastická hudba, fantastické herecké výkony, ale dokonce i perfektně promyšlený děj, což u muzikálů nebývá zas tak časté... Nevím, jak jinak tenhle film ohodnotit, než pěti hvězdami a to s radostí, protože je úžasný!!

Nezapomeň na mě (2010)

Je škoda, že si diváci musí počkat na něco zajímavého až na závěr. Jinak odpad! nebo mi v tomhle filmu něco uniklo.....

Notting Hill (1999)

Pokud si sednu k televizi a chci vidět nějakou romantiku, tak tohle je ideální film. Mladý, nevýznamný a hlavně neznámý prodavač cestopisů a mladá, významná a hlavně slavná ne-li nejslavnější herečka, to je výborný nápad, který člověka donutí u televize sedět a snít a aspoň trošku vám dá na srozumněnou, že i herečky a herci jsou obyčejné holky a chlapci. Krásný film s fantastickým hereckým obsazením. 124min skvělé zábavy.

Osudový dotek (2004)

Bezkonkurenčně nejlepší thriller, co jsem kdy viděla. Úžasné přenosy mezi časem, fantastické herecké výkony - např. když nemá Evan ruce nebo když Killie hraje fakt ohyzdnou prostitutku, ... Nemám ani, co bych vytkla nebo co by mi vadilo.. Možná bych spíše vyzdvihla konec, že američané konečně změnili trošku Happy End, který je mnohem lidštější...

Pearl Harbor (2001)

Předem říkám: "Nemám ráda válečné filmy!" Jenže tohle je podívaná strhující! Samozřejmě láska hraje hlavní roli, jenže nálet na Pearl Harbor Michael Bay vytvořil fantasticky (ovšem jako všechny tomuhle podobné scény)! Nejlepší kombinace, jak nalákat do kina a k televizi partnery společně! :)... Opět tleskám umění Michaela Baye :)