Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
14 fanoušků
/ 3 body
Gadrun
David
Uherské Hradiště, Zlínský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Drama
Akční
Sci-Fi
Komedie
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Velká Británie
Japonsko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Blade Runner
(1982)
Příchozí
(2016)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Klub rváčů
(1999)
Vetřelec
(1979)
Memento
(2000)
21 gramů
(2003)
Potomci lidí
(2006)
5 centimetrů za sekundu
(2007)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(14)
Algernons
Nevka
faceboy
slord
Zajda.
Radda
Malkel
Deusmachin
akvatam
Gial_Ackbar
juliekrocova
Myska99
Nwim
MeteorCZ