Losik

okres Benešov

homepage

<< předchozí 1 2 3 4
    • 9.9.2012  22:51

Neskutečnej mazec, takhle jsem se dlouho nepobavil. Všichni dinosauři do sebe zapadli na jedničku, hromada skvělých hlášek a film by klidně mohl být i delší, hrozně rychle to uteklo.

• 11.8.2012  12:29

Byl jsem na jiném filmu než vy ostatní? Nemá to hlavu ani patu, navazování nebo prolínání s trilogií je kostrbaté, akční scény nic moc, hlavně jim chyběla ta klasická Bourneova uvěřitelnost a otevřená ústa nad jeho shopnostmi. Jediná skvělá scéna byla, když se hlavní hrdina vyškrábal lehce po baráku a zastřelil ženského záporáka. Jinak honička na motorce byla hrozná. Klasické schovávačky a úniky a další ochcávky chyběli. Kdyby tohle byl samostatný film, bez omáčky okolo na navázání na bourna, uvěřitelnější akce a více špionských parádiček, tak by udělali lépe.

• 27.8.2011  23:25
    Top Gear (TV pořad) (1978)

Autosalon, kde skoro nejde o auta. Jde hlavně o show a srandu. Dřívější série se víceméně snažili recenzovat auta a dělat různé testy, ale potom se seriál vydal s vyším rozpočtem trochu jiným směrem. Bláznivé výlety, předělávky aut v karavany a vlaky, bláznivé závody, testy kombajnů a mnoho dalšího. Kouknete se na božská auta a navíc zažijete skvělou zábavu s triem naprostých šílenců.

• 27.8.2011  23:21
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Nasprostá bomba. Jako malý kluk jsem se snažil vydržet vzhůru do 11 hodin a nepromeškat tenhle skvost. Česká televize udělala jeden z nejlepších dabingů, ale určitě nezapomeňte skouknou trpaslíka taky v originále, je ještě o fous lepší.

• 17.7.2011  22:43

Naprosto vedle. Nepodařilo se zachytit kouzlo hry, atmosféru, ani kouzlo soubojů. Hlavní herec mi vůbec neseděl, žádný výkon, nic. "Cool" pomalé záběry na tvář hlavního hrdiny nefungovaly. Ve filmu bylo naprosté minimum parkůru a to minimum bylo jako z programu Malování. A od kdy vrah skáče před svojí oběť a pomalu se jí představí?

• 23.4.2011  10:39

Pro fandy a znalce světa Warhammeru je tohle heresy, příběh úplně pitomý, postavy nezapamatování hodné. Autorům filmu se vůbec nepovedlo zachytit atmosféru, základ tohoto temného světa. Navíc chování bratrů k sobě, nerespektování apothecary, vůbec všechno, ten kdo tento film vyrobil vůbec nezná background. Bitvy jsou velkým zklamáním, taktika nulová, ikdyž mariňáci jsou vycvičení, dokonce mají všechno taktiku a znaosti rovnou předávanou přístroji. Po jedné bitvě se stane z nováčka hned kapitán? Panebože i seržantem se stanete teprve po stovkách bitev. Ruce pryč, celý film jsem jen hledal chyby a když přivřu oči nad znehodnocením předlohy, tak je to taky nic moc.

• 29.12.2010  12:33
    Tělo jako zbraň (TV pořad) (2007)

Seriál není jen o bojování, ale vždy předvede celé bojové umění, něco z historie a zeměpisu. Oba borci si projdou tréninkem a na konci jeden z nich bojoje proti šampiónovi nebo je někdo otestuje ( jako třeba v díle Krav Maga ). Díly skvěle plynou a dobře se na to kouká. Doporučuji

• 12.11.2010  13:40

Moc pěkný dokument o zajímavých zbraních. Lasery, mikrovlny, zbraň, která dokáže střílet za roh, bojoví roboti a mnoho dalšího. Dokonce je tam něco málo i o nindžích. :)

• 15.9.2010  23:48

Super 4*, ale za černochovu brokovnici dávám 5*. Moc se mi to líbilo, jen by mohlo být více prostředí a role generála byla hodně nevděčná. Škoda, že nedostali Bruce, Arnolda a Slye do jednoho záběru. Sly vypadal skoro ve vrcholné formě a doufám, že ještě něco natočí. Pro fandy pitomekch filmů z 80. let je to paráda, pro ostatní fajn béčko.

• 27.8.2010  18:54
    Eragon (2006)

Jaka fanoušek knižní předlohy jsem vyrazil na film do kina.....a málem jsem se z toho zbláznil, mnoho věcí je jinak než má být, drak není součástí jezdce,ale jen ubohý poskok. Hlavní hrdina je naprosto příšerný, děj je zběsilý, režisér buď vůbec nepochopil knihu nebo je jen prostě špatný režisér. Diváci bez znalosti děje dopředu vůbec nevědí co se na plátně děje.

• 19.8.2010  21:42
    Počátek (2010)

Po dlouhé době film u kterého se zamyslíte a budete přikování k obrazovce, herci naprosto famózní a mnoho věcí se nedá ani popsat, snad jen to, že mi připadalo, že jsem odešel z kina po půl hodině.

• 19.8.2010  21:41
    Predátoři (2010)

Ikdyž miluju Arnolda a jeho predátora, tak tohle je se mi vůbec nelíbilo. Hlavní hrdina se mi naprosto nepáčil, Morpheus byl trochu mimo mísu ( proč po rozdělání ohně u sebe neměl bouchačku a brnění? ) . Mnoho nepřesností, žádné napětí, předvídatelnost ( tedy kromě doktora ). Predátora s Arnoldem si s chutí pustím kdykoliv, ale tohle už nechci nikdy vidět.

• 12.6.2010  17:16
    Ip Man 2 (2010)

Skvělé pokračovaní výborného filmu. Donnie Yen hraje výborně a působí hrozně přirozeně. Film plný emocí. Konfrontace s britským boxerem byla skělá, ale uvítal bych něco jiného než box.

• 8.6.2010  22:20
    Zbraně budoucnosti (TV seriál) (2006)

Povedený seriál o nových technologiích v oblasti vojenské techniky. Jakožto fandy do moderních vychytávek a zbraní moje srdce zaplesá. Hvězdičku sráží díly, ve kterých se zbraně neukazují v reálné podobě a hlavně v akci. Tyto díly jsou docela nudně a není pořádně na co koukat, ale jinak super seriál a doporučuji.

• 3.6.2010  18:28

Film je moc pěkný, ale bohužel má moc dětský konec. Slabší 4*

• 17.4.2010  20:02

No srovnání se starou klasikou vůbec nejde, všechno je jinak a všechno je horší, dokonce i v 3D kabátku. Příběh není, scény jsou skoro nahodilé a postavy se mi moc nelíbili. Sam mi neseděl jako Perseus a celkově jsem čekal, alespoň nějaké kouzlo dobrodružna, něco jako cestu za něčím a ne střídání kulis a příšer. Film hroznej , ale překvapivě jsem se nenudil.

• 8.3.2010  19:56

Pokračovaní vynikajícího filmu, už neni tak dobrý. Má téměř vše co měl první díl, ale prostě to není ono, ubyl trochu vtip a hlavně chyběl "Goblin" a Julie ho rozhodně nenahradila. Pro fanoušky prvního dílu je toto povinnost. Možná bude i další díl :)

• 4.3.2010  20:57

Naprostá bomba. Na tento film jsem narazil jen náhodou, díky nějaké reklamě v televizi na druhý díl, kde hrála hudba The Saints are Coming. Zaujalo mě to a tak jsem si to vyhledal na csfd. Po shlédnutí jsem naprosto ohromen a těším se na druhý díl, který skouknu hnedka. Super námět, herci, akce, vyšetřování a víra v dobro! Skvělá atmosféra a W. Dafoe, kterého jsem znal jenom jako goblina mě uchvátil v roli agenta FBI. Koukněte na to !

• 3.3.2010  23:14

Vleklý začátek, po kterém ale film nabere takové otáčky, že vám nad tím rozum zůstane stát. Herci super výkon, příběh pro mě na jedničku a byl moc zajímavý a dobře odvyprávěný.

• 27.2.2010  11:36

Hodně solidní nášup černé zábavy:). Přehnaná klišé, super hodný hlavní hrdina, kterýho každý miluje. Pro mě hodně neobvyklá kamera a střih. Bavil jsem se moooooc.

• 26.2.2010  23:10

Jeden z nejlepších seriálů se vrátil na tři epizody, které bohužel nestačí na předchozí díly. Zábava je to pořád pořádná a zamáčknete slzu nad seriálem, který jste hltali na čt2 před půlnocí, kdy na vás maminka volala ať jdete už spát, že se jde do školy. Srdcovka

• 23.2.2010  10:37

Od filmu jsem čekal něco naprosto jiného. Například, že nějak zakončí celé doprodružství nebo úplně odhalí minulost všech postav pořádně. Nic takového se nestalo, ale stejně jsem se moc bavil a je to prostě klasický Bebob.

• 23.2.2010  10:35
    Kovboj Bebop: Lovec odměn (TV seriál) (1998)

Velice povedený seriál, který musí chytit snad každého. Výborná hudba a super postavy. Jednotlivé díly mají náboj a atmosféru. Seriál protíná mnoho žánrů a hudbu jakbysmet, toto se mi opravdu líbilo. Jsem zvědav jak dopadne film s Keanu Reevesem ( jestli se teda bude točit ).

• 22.2.2010  13:31
    Boj (2007)

Docela slušný film, který má zajímavý konec. Hodně akce, střelby a samurajských mečů. Dvojice Jet Li a Jason Statham hrají dobře a hodně vás pobaví, doporučuji.

• 21.2.2010  01:19

Tak úchylnou věc jsem ještě neviděl. Nacističtí zombíci, prsa, el beasto, satan, krev a střeva a skvělá hudba. O příběh tu vůbec nejde, ale jde o to dostat na obrazovku to nejúchylnější co jde. Doporučuji těm co setyhle věci líbí a hlavně to nemusí sednout každému.

• 20.2.2010  11:18

Parádní komedie s prádní hudbou. Výborný hlášky a super sranda. Jack Black to pěkně rozjel, škoda že jen jeho partner nehrál líp.

• 16.2.2010  23:36
    Appaloosa (2008)

Nebýt hereckého obsazení tak by po tomto nevšedním westernu ani kojot neštěkl. Průměrný film

• 15.2.2010  18:56

Parádní akční film, kterému v popis chybí slovo komedie :). Zajímavá akční kamera i střih, super postavy a hlavně film letí jak o život . Moc jsem se pobavil a celou dobu jsem byl připoutaný k obrazovce.

• 13.2.2010  22:53

Nejslabší křižovatka, už kvůli absenci dobrých bojových scén ( i množství ) a slabšímu humoru, ale stejně Jackie Chana žeru :)

• 8.2.2010  18:08

Jackie Chan ve skvělé formě, zase super kaskadérské triky, bohužel příběh trochu pokulhával, ale pro fanoušky Jackieho je to klasika:)

<< předchozí 1 2 3 4