Ghost in the Shell (1995)

Naprosto úžasná podívaná, skvělá atmosféra. Podobný pocit jsem měl z Akiry a Blade Runnera. Pomalé, promyšlené, filozofické. Akční scény na jedničku. Příběh je skvělý a pro někoho i možná těžko pochopitelný. Teším se na další díly.

Nabitá zbraň 1 (1993)

Super parodie téměř na všechny filmy mého mládí. Smrtonosná zbraň, Mlčení jehňátek, Základní instinkt.... Hodně jsem se pobavil. Místy to bylo suchý, ale jinak pár fóru zase hodně dobrých. Samuel L. Jackson a Estevez byli super. 3,5 hvězdy pro mě

Gauneři (1992)

Skvělý film. Moc vtipný moc brutální:). Dobré dialogy, jednoduchý příběh, který se odehrává v jednom skladu, hodně krve, skvělé postavy a ještě lepší herci. Moc sem se pobavil a ani na vteřinu jsem neodtrhl oči od televize. Divím se, že mi tento film tak dlouho utíkal, když je tak super a možná leží ve stínu Pulp Fiction u nás a přitom je stejně dobrý a hlavně trochu jiný.

Chi bi xia: Jue zhan tian xia (2009)

Pokračování Red Cliff je zase skvělé. Skvělý nápad s intrikami před bitvou, šípy, poprava generálů a všemožné taktizování. Více emocí, hrdinství a závěrečná bitva s doslave infernem je bechderoucí. Mě, zde bodužel chybělo to vyzvednutí hrdinů jako v prvním díle a hlavně takové klidné věci jako hraní si se želvou, hraní na nástroj a porod koníka. Sice tu byli náznaky, ale vše směřovalo ke konečné rozhodujíci bitvě. Jinak Bravo skvělý film.

Bruno (2009)

Oproti jeho dřívejším filmům je tenhle o dost drsnější a kontroverznější. Cohen, zde představuje gay tak jak si ho představují nechápající Američané a provokujeje. Skvělé scény se střídají s průměrnými a taky s opravdu úchylnými ( kouření péra ). Jinak obdivuju tohohle člověka co dokáže udělat.

Čch' pi (2008)

Hned se těším na druhý díl. Velkolepá podívaná, skvělé bitvy a souboje. Nejlepší na tom je, že o bitvy a souboje zas tolik nejde. Jde hlavně o vyprávění příběhu a rozvoji postav. Vůbec celý film je o hlavních hrdinech a všechno ostatní okolo je tu jen pro ně.A vůbec to nei špatné. John Woo se stal mým oblíbeným režisérem a zde to jen potvrzuje a to ve velkém. Holubice nesmí chybět:)

Ip Man (2008)

Moc pěkný film, ve kterém mě hlavně uchvátila hudba... Bojové scény jsou skvělé a někdy mi běhal i mráz po zádech. Yen v hlavní roli se mi moc líbil, ikdyž neměl moc jiných emocí než kamennou tvář. Příběh ( nebo životopis- nevím jak je to vše věrohodné ) byl super a film se rozjel z neškodného začátku v drama. Konec byl trochu předvídatelný a bylo jasné, že vše nakonec skončí soubojem s hlavním padouchem. Líbilo se mi, že film také zachytil bídu v té době a život obyčejných lidí.

Pařba ve Vegas (2009)

Snad nejlepší komedie, kterou jsem kdy viděl. Naprosto skvěle podaný příběh, všude samé překvapení, napínavé a hlavně neskutečná prd... Věci, které by vás ani nenapadly se tu dějí na dením pořádku. Mike Tyson, tygr, policejní auto, rozhodně ne heterosexuální vietnamec, závěrečné fotky.... V neposlední řadě celý film doprovází super hudba. Vše letí jak o závod a nemáte ani chvilku na oddech 100,1 %

The Hire: Star (2001)

Nejvtipnější kousek :). Opravdu jsem se pobavil a zasmál. Owen vyměnil tvrdý obličej a taky se pěkně bavil. Madona na sedadlech lítala jako káča a na na konci se pěkně po....