Absurdistán (2006)

Já byla tak šťastná, když sem viděla závěrečný titulky. Jedna z nejhorších komedií co sem v poslední době viděla. Za ty 2 povedený vtipy, ta 1*. 30 %

A co když je to pravda? (2005)

Jo, docela sranda. Bylo tam pár fakt dobrejch momentů (oživování chlápka v restauraci..), hlášek, příjemní herci. Ale tyhle duchařský témata moc nemusim. 65 %

A.I. Umělá inteligence (2001)

Propojit Sci-Fi s pohádkou o Pinnochiovi? Trochu zvláštní nápad, ale invence se cení. Ve filmu je spoustá zvratů, u kterých sem musela chvíli přemýšlet, jestli jde o chytrost scénáře nebo hodně špatný vtip. H. J. Osment potěšil svou přirozeností. 80 %

Ajťáci (2006) (seriál)

Stalo se mi něco dost podobnýho jako u Red Dwarf. Úplně ze začátku mě to nějak moc nebralo, ale teď to fakt žeru. Nejradši mám Mosse, on je prostě.. magor!! Ale RD mám stejně trochu radši, takže slabších 5*. 90 % /// Bože, hlavně se na to nikdo nedívejte s českym dabingem. Minimálně půlku vtipů to uplně pohřbívá :(

Alenka v říši divů (2010)

Tim Burton je přesně ten pravý člověk, který měl v tomto případě usednout na režisérskou židličku. Ale i mistr tesař se někdy utne. A u mě hraje hlavní roli to, že já tu pohádku prostě nesnášim. Sorry. 45 %

Amélie z Montmartru (2001)

Další z filmů, kterému jsem se (bezdůvodně) vyhýbala celé roky. Ale nakonec došlo i na Amélii. Setkání s ní bylo mnohem méně šílený, barevný, přeplácaný... než jsem čekala, ale "divný" to bylo i tak. Prostě taková příjemně zvláštní záležitost, ale znova to vidět (minimálně pár let) nemusim. 65 %

Americké psycho (2000)

Sorry, ale na tomhle filmu je dobrej jen hereckej výkon Christiana Balea (povrchnost mu fakt jde..). Čekala jsem aspoň nějakej cool konec a místo toho sem dostala.. hmm.. nic. Nevim co všichni maj s Chloë Sevigny (mě teda nezaujala ani v Kluci nepláčou). Ale mám takovej pocit, že jestli se na to někdy podívám znova, bude se mi to líbit víc. Uvidíme... 45 %

Anakonda: Honba za krvavou orchidejí (2004)

Tenhle typ filmů nemám ráda, ale na tenhle se dá i docela koukat, takže 2* si to snad i zaslouží. Ale já dávám speciálně jednu navíc za neuvěřitelně sexy Johnnyho Messnera :) 60 %

Anatomie (2000)

Nesnášim nemocnice, krev, skalpely a jiný nemocniční pomůcky a tady sem si toho užila až dost. Musim říct, že na to, že je to německej film to nebylo vůbec špatný.. no prostě sem čekala něco mnohem horšího. Má to docela atmosféru, lekačky fungujou, a i ten námět je takovej neokoukanej. Takže 65 %

Anatomie 2 (2003)

No dám 3*, ale slabší, protože Anatomie byla o něco málo lepší. Občas mě uplně ničil střih, nic moc hudba. Potěšil mě "návrat" Franky Popente. 55 %