Něco na té Mary je (1998)

Moje oblíbená pubertalní komedie. A Cameron je tady opravdu sladká. Legendární scéna s nabitou pistolí.

Prázdniny (2006)

Pěkná pohodová romaňtárna, která je dobrej kompromis když se o vánocích chceme na něco mrknout.

Ulice (2005) (seriál)

5 hvězd za to, že to sleduju už víceméně od začátku. Ne teda každej den, ale jednou za par dni si projedu co se udalo. :-) No jo no, takova moje guilty pleasure :-)

Čertí brko (2018)

Dobrá pohádka. Z těch co poslední dobou byly natočeny pro mě top. 4 hvězdy jen kvůli tý politice, i když chápu, že pro někoho to naopak může být zábava.

Život je hra (2018) (seriál)

Tak já nevim. Prvních pět dílů super. 6. - 10. fakt nevim co si o tom myslet. Komentátoři geniální jako vždy, ale hlavní hrdina? Naprostej retard

Po čem muži touží (2018)

Svolil jsem s návštěvou kina a shlédnutím tohoto filmu, protože jsme měli dva volňásky, které měli platnost do konce září. Nicméně názor vyvstihuje toto: Šel jsem na to, protože jsem do kina jít musel. Kdybych za to měl dát peníze před tím, než jsem film viděl, tak bych asi ty peníze na to nedal, ale po shlédnutí by mě to neštvalo. Příjemná, oddychová komedia a Anna Polívková výborná.