Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Pro mě jeden z nejlepších filmů světové kinematografie. Má spád, má koule, je chytrej a přestože trvá dvě a pul hodiny dá se na něj koukat v jednom kuse bez čůrání (no nevim jak to zvládnu jako 70 letý prostatik, ale co, bažant to jistí). Díky tomuhle kousku jsem přestal Lea vnímat jako hezouna z Titanicu a uvědomil jsem si, že tenhle chlapík umí fakt hrát. Tom Hanks klasicky výborný a Christopher Walken je prostě svůj.

Tady hlídám já (2012)

Takovej oběd z korporátní jídelny... Nenadchne, neurazí. Na zabití nedělního večera docela ujde.

Takovej barevnej vocas letící komety (2015)

Pro mě srdckova. rum, Psí vojáci, koncerty, pochcaný hajzly, Kilian Nedory, rum, Russian Mystic Pop... co na to říct, chce se mi spát. Nechci vypadat jako James Dean.

Laputa (2015)

Tak já nevim. Dobrý prostředí, výborně uvěřitelná Voříšková. Ale... Je to furt to stejný, bezmoc, domnělá beznaděj, snaha něco změnit, ale ve finále stejně zůstaneš v tom, kde to znáš.

Cizinec ve vlaku (2018)

Takovej ten film, kdy máš prostě vymleto a seš nasranej na celej svět a proto potřebuješ rychlý záběry, tvrdě přehnaný rvačky a bejvalýho policajta. Jako proč ne, ale jednou stačilo.

Vánoční prázdniny (1989)

Někdo Tři oříšky pro Popelku, někdo Mrazíka, já tuhle skvělou komedii. Pro má Vánoce začínají až tehdy, kdy jí dávají v televizi.

Švagr (2016)

Tak jako jo. Docela fajn oddechová komedie, s motivem, na který je jich už spousty. Pobavila, neurazila, ale bohužel nemůžu říct, že by byla nezapomenutelná...

Dnes zemřeš! (2005)

VIděl jsem náhodou. Ale můžu říct, že se mi to líbilo. Kvalitní béčkovej film se Seagalem a v porovnání s ostatními filmy tohoto herce z této doby (2005) narvanej akčníma rvačkama.

Řachanda (2016)

Pro mě pohádka u který mám podobný pocity jako třeba u Princezny ze mlejna, dokážu si představit, že si ji ještě někdy jen tak pustim. Líbí se mi výprava, líbí se mi herci, není to vůbec špatný.