Endyis

okres Jablonec nad Nisou
Audiovizuální fanatik

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 27.2.2017  12:32
    Bohéma (TV seriál) (2017)

Bohéma vůbec nebyla špatná, ba naopak sledoval jsem jí pravidelně a těšil se na ní, ale škodí jí dvě věci: a) kombinace reálných a fiktivních postav způsobuje trošku jakýsi guláš (člověk si pak není jistý, zda-li to může považovat za životopisné a kdo je skutečný a kdo smyšlený - podobná situace nastala ve filmu Holocaust a fiktivní postavou Erica Dorfa, která působila také, že je skutečná). b) pasáže z 68 byly opravdu občas tak trochu otravné a kolikrát vzali seriálu dynamiku. Herecky bych vyzdvihl hlavně Jaroslava Plesla a Vladimíra Javorského. Z CZ seriálové tvorby určitě nadprůměr: 65%

• 23.2.2017  22:08

Řekl bych prostě moc hezký film z nehezké doby, co víc? Nevím... 85%

• 30.10.2016  10:22

K tomuto filmu není zapotřebí nic dodávat. Jedno z největších mistrovských děl, které by nemělo chybět v žádné filmotéce. 10 / 10

• 17.10.2016  13:59

Film mě dostal svou originalitou; hereckými výkony, hudbou a atmosférou a odpornou scénou trhání psů, 85%

• 7.10.2016  09:21

Kvality předchozích děl od Vorla nedosahuje, ale mě to pobavilo a z posledních Vorlových snímků sedlo asi nejvíce. 70%

• 24.9.2016  11:15

Je to dost pro mě těžký hodnotit. Na jednu stranu jsem rád, že byla zfilmována povídka jednoho velikána českého filmu na druhou stranu by to mohlo být zpracováno o píď lépe. Obsazení ovšem bylo v pohodě a herecké výkony nezaostávali (Hádek, Zeiler, Novotný). Děsil jsem se hudby O. Brzobohatého jelikož není na hledáčku mých oblíbených muzikantů a považuji ho za jednu nejvíc zbytečných osobností v rámci české hudební scény, která svou popularitu získala hlavně jménem. Pro mě hudba je důležitým filmový atributem, ovšem musím podotknout, že v tomto případě to bylo překvapení. V úvodu jsem pochyboval, ale následně musím podotknout, že svou práci odvedl dobře. KJH nepatří mezi filmy, které člověka do doby vyloženě vtáhnou jako třeba Pouta. Je to spíše takový stylizovaný biják, na který se nechá dívat. Nu tak a teď co vyvádí ten Michálek, jdu na něj :D

• 24.9.2016  11:09
    Konfident (2012)

Souhlas s uživ. Lima, vidím to podobně a díky tomu se nemusím nějak víc rozepisovat. Dejte si opravdu radši Ucho nebo případně Pouta.

• 5.8.2016  14:21
    Malý pitaval z velkého města (TV seriál) (1982)

Ale člověk se zase nasměje

• 24.5.2016  12:24

Další TV Film, co měl jít do kin a má hodnotu dvaceti CZ snímků natočených v posledním desetiletí.

• 14.5.2016  22:46
    Cirkus Humberto (TV seriál) (1988)

Brilantní !!! 10/10

• 4.4.2016  00:30
    Ghetto (2006)

Proč jako tento orginální "nehollyoodský počin" má tak nízké hodnocení. Z hlediska uměleckého byl film velice zdařile dokonán. Dokonale symbolicky zobrazuje realitu a nikoho nepřikrašluje. Viďte seňore Spilbergo!!! :)

• 7.3.2016  20:42
    V hlavě (2015)

Für Mich - the best of Pixar

• 5.2.2016  12:11
    Posel (2012)

Další typický důkaz, že hodnocení uživatelů CSFD se nedá brát vážně. Zatím co z kober a úžovek se všichni mohli p****t, nic tedy proti, ale tento film, má styl, úroveň, slušné výkony, vyníkající muziku blue effectu, zatím nejlepší roli Matěje Hádka a plno neokoukaných tváří. 90%

• 8.11.2015  12:33
    Mucha - Ježíš (hudební videoklip) (2013)

Mucha je nejvíc ! Marek Daniel v klipu potěšil. Sic to není její nejlepší ani nejoriginálnější skladba (asi tak nějak nejvíc provokativní), ale i tak je to bomba.

• 2.10.2015  22:57

Jako cokoliv, co má z tou cihlovou zdí společného, je to prostě dechberoucí. Člověka to posadí na prdel, chvíli obdivně čumí, cvhíli je naměko, chvíli má deprese z vlastního života, jelikož si myslím, že se každý alespoň malinko najde v některých pasážích. The Wall je samo o sobě úžasnou záležitostí. Já naprosto kvituji nápad, dát to do kontrastu s jakýmsi dokumentárním nádechem Watersova života, z kterého The Wall pramení. Pravdou je, že to možná chvíli chtělo více scénáristické invence, střihu a sakra trošku humoru (to alespoň vynahradil příjemný závěrečný rozhovor společně s Nickem Masonem, který naopak celkem vtipem sršel, že i najednou "stálevážný" Waters začal být vtipný.) Koncert to však natolik vynahradil, že musím dát naprosto plný počet 10/10

• 2.10.2015  22:45

Výborný thriller, prostě vtáhne a nepustí do úplného konce!!! Btw: LOL Katie Holmes

• 1.9.2015  08:48
    Vejška (2014)

O hodně lépe než gympl, tady se to tak nějak fakt dá...

• 20.8.2015  15:34

Opět originální močiny ze severu, originálně vybraný herc, film na pomezí humoru, dramatu a mysteriózity upoutá, pobaví a donutí k zamyšlení. 90 %

• 13.5.2015  12:35

Nějak Anne Hathaway začít musela...

• 19.3.2015  13:46

Zajímavým stylem natočený nesmysl (desetiletý fanoušek Formana, chceche), který převypráví děj, na který by stačil krátkometrážák, mohlo to být kompenzováno mylšnekou / ideou / sdělením, ale nebylo.

• 11.3.2015  08:52

Scéna s mastrubujícím úchylem byla tak strašně trapná, idiotská a nereálná (stejně jako celá jeho postava), že jsem musel sundat hvězdu, pač tohle může natočit a nevystřihnout pouze hluchý a slepý režisér, TFUJ ! !

• 26.2.2015  08:43

Hvězdička je čistě za Budaře. Jinak se nejedná o špatný filmový experiment. Není tak působivý a originální, abych jej musel vidět častěji, ale na "zaplácnutí" času se dá. 60%

• 23.2.2015  15:25

Herecky nejsilnější díl celé série Steel, Kinski, Hill, legenda

• 29.1.2015  11:15
    Birdman (2014)

AGI točil vždycky slušně, ale jeho filmům trochu něco málo chybělo, to však dohání tady ve svém nejbrilantnějším, nejodlehčenějším ale zároveň pro mě nejpůsobivějším díle se skvělámi herci a skvělou muzikou. Originální, nápaditý, pohlcující, zábavný a netradiční - prostě pastva pro oči. 10/10

• 29.1.2015  11:13

Jakákoliv skladba či klip této kapely (mé nejoblíbenější) je prostě naprostá bomba ! ! !

• 23.1.2015  11:53
    Šéf na grilu (TV pořad) (2011)

Moje obíbená kuchařka, nevím proč v tom někdo z Vás hledá humor, nebo píše, že se u toho nudí. Když si chci pustit nějakou prdel, tak si určitě nebudu pouštět televizní vaření, tady to je soustředěné čistě na recepty, to není žádná show.

• 7.12.2014  12:22
    Mise (1986)

Výprávný, vizuální klenot se skvělou muzikou a bravurními hereckými výkony. Působivý snímek a rozhodně nejlepší v dané tématice.

• 18.11.2014  12:15
    Micimutr (2011)

Zajímavý pohádkový pokus, jedna hvězdička je však za propracovanou grafickou a efektovou stránku, v kontextu současných pohádek však se nejedná úplně o špatnou věc.

• 13.11.2014  11:16
    Audience (TV film) (1990)

Důležité je, že tam je Šerkézi !!!!!

• 13.11.2014  10:36
    Lidice (2011)

Lidicím jsem moc nevěřil a musím říct, že jsem ze zpracováním byl celkově překvapen. Ač to na Habrmanna určtiě nemá, film byl působivý a obsahuje několik nápaditých scén. V tomto případě souhlasím s hodnocením kolem 70%.

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23