• Fantasy

AZ-kvíz (1997) (pořad) odpad!

Superstar pro důchodce, bábosyny a postižený. První místo vám zajistí vrácení cestovních nákladů, když se zadaří u bankomatu. Za druhý místo si lze vybrat knihu, který dokonale rezonuje s vaším postižením nebo sešlostí věkem.

Futurama (1999) (seriál)

Když sem chtěl bejt úplně vypnutej, tak s Futuromou to šlo hodně rychle..

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Na druhym stupni základky sem byl totální nerd a na Stargate SG-1 sem ujížděl, tak že si to možná ani většina fandů nedokáže představit. Sice to má celkem stereotypní vzorec, jak se jednotlivý řady odvíjí, ale pointy, hlášky, charaktery, ponaučení a já nevím co ještě, jsou tu super. Ten seriál mě dobře vychovával.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Zaplejtání se do zmrdovin člověku postupně ozmrdí celej život, poučnej seriál.

Lukewarm (2012) odpad!

Hlavní hrdina měl intuitivní pocit, že nepatří do ústavu pro mentálně postižený a začal tomu rebelantsky vzdorovat, pak se s nim ale rozešla jeho postižená holka a tak začal dělat všechno proto, aby se dostal zpátky. Nakonec se vrátili všichni, i ti co tam předtim nebyli a to je konec.

Deadpool (2016)

Z Deadpoolovo srandiček a úchyláren mě hodně hřeje u srdce a Deadpool má hodně dobrou holku, když ho chce i s tak domrdanym xichtem.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Z toho mrazí po zádech. 300 chlápů, který stojí bok po boku a dokážou se postavit čemukoliv. Něco takovýho chci zažít i ve skutečnym životě.

Společnost mrtvých básníků (1989)

Kdo viděl a nelíbí se mu to, ten žije hodně smutnej život. Fakt se asi nejde víc posrat, než dát tomuhle filmu špatný hodnocení.

Bláznivá střela (1988)

Frank Drebin je i teď jeden z mých největších vzorů.