Strašáci (1971)

Rozhodně to není špatný film, ale v dnešní záplavě filmů na podobné téma jsou strašáci už hodně nudní.

Divoká Australasie (2003) (seriál)

Velice pěkné, ale divoká Čína, kterou jsem viděl jako první z této řady „Divoká..." byla mnohem lépe a záživněji zpracovaná.

Zelená zóna (2010)

To už se mi víc líbilo „Smrt čeká všude" a ani to mě nějak nevzalo. Tohle je pro mne nezajimavý děj a dost nuda. Pár přestřelek to nezachrání. Nejlepší na podobné téma bylo „Odsouzení k boji"

Divoká Čína (2008) (seriál)

Úžasný dokument nejen o přírodních krásách Číny s překrásnými dechberoucími obrazy s výborným komentářem. Hned od první minuty při sledování všech šesti dílů jsem se ani trochu nenudil což se o naší „Na cestě po..." nebo „Cestománii " říct nedá. Vynikající !!!

Nepříjemná pravda (2006)

Zajimavý dokument, který rozhodně stojí za shlédnutí, ale čekal jsem od toho víc. Je to podané formou přednášky. Dá se té pravdě věřit? Nebo je to zase manipulace s lidmi?

Poselství bohů (1976)

Spolu se Vzpomínkami na budoucnost oblíbené dokumenty mého mládí. Däniken pak ovlivnil můj další život.

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál)

Jeden z nejlepších dokumentů od Danikena, ikdyž na toto téma jsem podobných dokumentů viděl nespočet, ať už to bylo starší Poselství bohů nebo Vzpomínky na budoucnost či seriál Artura C. Clarka. Také jsem od dětsví četl všechny jeho knihy a s jeho názory byť smýšlenými naprosto souhlasím. Má to aspoň nějaký řád a logiku, než to co nám předkládá Bible. Dnes se mu lidé posmívají, ale co když má ve všem pravdu? Jak by lidstvo reagovalo a hlavně spousta věřících, kdyby vše byla pravda a museli se překopat dějiny a církev by vše co kázala musela popřít. Škoda, že se pravdy nedočkám.

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008) odpad!

Už opravdu neumíme nic točit, česká kinematografie jde do kopru. Velmi otřesná animace a příběh o ničem. Vizuálně mě to přímo odpuzovalo, jak nějaká loutková pohádka ze 70.let.

Zataženo, občas trakaře (2009)

Už samotný název a děj tohoto animáku mě odrazoval. Z nebe padají hamburgry apod. Přesto po přečtení recenzí a tak vysokého hodnocení jsem se nakonec na to podíval. Od samého začátku až po debilní konec jsem se nesmírně nudil a dal bych i odpad, ale jednu dávám za pár hlášek. Hnusná animace a hloupý příběh.