Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Dokumentární
  • Horor

Recenze (1 827)

plakát

Matilda Roalda Dahla: Muzikál (2022) odpad!

Mám velmi rád muzikály, ale Matilda mě nechytla ani na druhý nedokoukaný pokus. Nelíbilo se mě prostředí, styl, herci, cirkus ani hudba, která drásala uši, snad dětské herecké a taneční výkony stály za to.

plakát

Důvěrný nepřítel (2018) 

Na slovensko-české poměry velmi dobrá realistická sci-fi o AI, která může mít i negativní stránky. Líbil se mě dům na krásném místě v horách. Velmi příjemné překvapení, téměř jak hollywodský film.

plakát

Gomora - Série 5 (2021) (série) 

Závěrečný souboj dvou rivalů o místo v Secondiliánu. Bylo mi putna kdo vyhraje, seriál nemá žádného kladného hrdinu kterému bych fandil, tudíž bez napětí, přesto nesmírně baví. Seriál ukazuje krátký život madiánů, kdy se nedá vůbec nikomu věřit. Z neustále nesmyslného střílení mě už bylo šoufl a jsem rád, že už touto sérií snad nadobro skončil. Všichni do jednoho naprosté zrůdy.

plakát

Gomora - Série 4 (2019) (série) 

Letiště a Patricie. Nikomu nefandím, všude samý ksindl, napětí tudíž žádné, seriál ukazuje jen děsný život v mafianské Gomoře., kde se vybijejí různé klany v boji o moc. Některé epizody jsou slabší a ukecanější, přesto jako celek stále výborné. Líbí se mi přímočařejší epizody.

plakát

Gomora - Série 3 (2017) (série) 

Hned od samého začátku hustý nářez, tady je vidět, že se hodně přitvrdilo, ale pak to hodně poleví. Těžký život mafiánů, jednou si nahoře a podruhé dole, z nedotknutených králů se stávají nuly. Stále nové gangy a tváře, mrtví jsou neustále nahrazování živými, už to upadá do sterotypu, ale stále dobře koukaktelné. Modrá krev.

plakát

Gomora - Série 2 (2016) (série) 

Druhá série se mi zdá o krapet slabší než první, už nejede v zaběhnutém tempu, ale stále skvělá podívaná ze života mafiánů a jejich praktik, kdy se stávají oběťmi naprosto nevinní lidé i děti. Zde se jedná o boj o plácky různých znesvářených gangů, nikomu se nedá věřit.

plakát

Gomora - Série 1 (2014) (série) 

Sleduji znovu od začátku dosavadních pět řad  a udělal jsem dobře, že to uvidím vcelku, na první dvě řady jsem pozapomněl a ztratil bych souvislosti. Na podruhé se mě to líbí ještě víc.

plakát

Indiana Jones a nástroj osudu (2023) 

Sice Indy už dávno není moje parketa, ale kupodivu přes vlažné recenze se mě poslední díl líbil tak jako kdysi v mládí. Dnes už tento druh filmů nevyhledávám, ale ze zvědavosti a abych byl v obraze jsem ho shlédl. Asi jsem měl tu správnou momentální náladu, jinak si to nedovedu představit. Líbilo se mi, jak ho v úvodu omladili.

plakát

Sirotek: První oběť (2022) 

Dlouho jsem se prequelu výborného prvního dílu vyhýbal a i když První oběť je o hodně slabší tak se mě líbila. Nechápu proč filmaři tak blnou a točí prequel s o 13 let starší herečkou. Napětí a tajemná atmosféra s překvapením je pryč, zůstala jen vzpomínka na úžasnou jedničku.

plakát

Fall (2022) 

Dvě blbky vylezou na 600 m vysoký stožár a tam uvíznou. Vizuální luxus, závratě, bezvýchodná situace, škoda že jsem neviděl ve 3D nejlépe v Imaxu. I tak sem si film parádně užil, na všechny fyzikálni nesmysly kašlu, napětí jsem si užil až dost, skvělý neotřelý nápad.