Na lince je vrah (2006)

To neustálé vyzvánění telefonu mě už lezlo na nervy. Film pouze na jedno podívání.

Prison Break: The Final Break (2009) (TV film)

Vynikající zakončení tohoto skvělého seriálu, které to celé ještě podzvihlo. Ale po čtvrté sérii jsem nakonec rád, že už to konečně skončilo, ta spousta nelogičností,chyb a dějových zvrátů snad každých 5 minut už byla na mě moc.

Černá kniha (2006)

Moc krásně natočené, ani trochu jsem se nenudil, nádherná prdélka Elis.

Rošťáci (1985)

V mládí můj hodně oblíbený film, který jsem několikrát viděl na VHS, dnes už by se mi to určitě nelíbilo, ale pro děti stále dobré.

Kletba bratří Grimmů (2005)

Po vizuální stránce velmi pěkné ale mně tenhle druh filmů nudí. Nějak jsem se nemohl zakoukat.

Helloween: Keeper of the Seven Keys-Legacy World Tour (2007) (koncert)

Sao Paulo. Koncert bez všelijakých efektů, nic moc scéna, dřevěná podlaha, není téměř na co dívat, ale atmosféra úžasná a hudba dokonalá. Na dvd se mi líbí pumpkin(dýně) na kterou když kliknete, přepne se to do jiného koncertu. Na druhém dvd dokument a pár klipů. Pěkně duní bubny.

Carlitova cesta (1993)

Gangsterka z trochu jiného úhlu pohledu. Zpočátku než jsem se zakoukal říkal jsem si ,že to asi moc valné nebude, ale postupně jsem tomu přicházel na chuť a nakonec musím hodnotit plným počtem. Slabší než Zjizvená tvář, ale také velmi dobré.Seana Penna jsem si jako herce nikdy neoblíbil, ikdyž hraje dobře, jen mi nějak nesedí, ale tady mě dostal. Jeho snad nejlepší role. O Pacinovi nemluvím, ten je skvělej vždy. Nejlepší scéna?: tanec v závěrečných titulkách a vůbec....všude hezky tančí.

Gomora (2008)

Vynikající film o italské mafii, který je velmi nudně a zdlouhavě natočen a kdo nečetl výbornou knihu, kde je vše dopodrobna vysvětleno, nebude mít z filmu téměř žádný zážitek. Film nic nevysvětluje,, jen předkládá chaoticky fakta jako skvělý obraz ke knize. Kniha 100%, film 40%. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Starosta-berlinske-pristehovalecke-ctvrti-jeste-jednou-Pristehovalci-tvrde-vladnou-a-tyranizuji-nemecke-deti-dospele-i-duchodce-Uci-sve-potomky-aby-proti-nam-bojovali-398650

Okamžik zlomu (2007)

Čekal jsem jen na ten okamžik zlomu a když přišel tak už mi to bylo fuck!