Adios Django (1966)

Spaghetti western s ještě mladým Frankem Nerem jak ho neznám. Na to jak je film starý jsem se ani trochu nenudil, ale je tam dost nelogičností a sem tam úsměvné přestřelky.

Vysvobození (1972)

Možná je to už stářím filmu a k dnešnímu datu jsem viděl nespočet lepších filmů na podobné téma, možná je to velikonocema a alkoholem, ale kromě výborné kamery a krásné přírody mě tam chybělo víc napětí.

Let (2012)

Remake filmu Pilot, který jsem viděl kdysi dávno a tudíž nemohu přesně porovnat. Film není špatný, je mistrně natočený, ale podruhé vidět nemusím. Dosti ukecané drama o pilotovi alkoholikovi.

The Pilot (1980)

V době vzniku jsem film viděl v kině a jen matně si vzpomínám o čem to bylo a že se mi to snad i líbilo . Let s Denzelem Washingotnem jsem zatím neviděl, není to remake tohoto filmu?

Hon (2012)

Jak se bránit proti lži a lidské stupiditě? Nebo komu věřit, kde je pravda? Výborný psychologický film o tom, jak z normálního slušného člověka okolí udělá bez jakýchkoliv důkazů naprostého psychopata a tuto nálepku už mu nikdo neodpáře.

Hunger Games (2012)

Kniha se čte tak, že po dočtení kapitoly vás to nutí číst hned dál, nedá se od toho odtrhnout. Na film se dívá tak, že ho máte chuť neustále posouvat dopředu, první hodina dost nuda, pak se to trochu rozjede, ale celkový dojem z filmu nuda. Lepší jsou knihy než filmy.

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

3D I na počtvrté jsem se velice bavil, sice mě to připadá stále dokola, ale nenudil jsem se. Krásná oddechová podívaná nejen pro děti na zpříjemnění večera.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Oddechová příjemná akční komedie, kterou jsem chtěl ze začátku několikrát vypnout, ale nakonec jsem vydržel až do konce a byl jsem rád, že jsem viděl nádhernou Sevillu alespoň na plátně, kam už se dlouho chystám. Na zpřijemnění večera s přítelkyní při vínečku, která nemusí drsné akční filmy nebo horory to stačí.

Arábie 3D (2011)

Průměrný dokument jakých je na Nově plno, tentokrát mě ani 3D nějak nenadchlo.. Asi jsem čekal něco víc. letecké záběry nad arabskými městy jsou ovšem úchvatné, stojí za podívání.

Podmořský svět 3D (2009)

Dosud nejlepší 3D efekty co jsem viděl, ryba vyplula z obrazovky více než do poloviny pokoje. Úchvatné podmořské záběry, spíše nádherná podívaná než klasický dokument. Už se těším, až si to pustím znovu, na takovéto 3D se mohu dívat stále dokola. Lekací scény jsou parádní.