Na mušce (2018) (seriál)

Zaujala mě postava psychopatické krásné Villanelle, kvůli níž jsem to protrpěl sledovat do konce třetí řady. Seriál by se mi docela líbil nebýt velmi nudných a nelogických epizod. Vlastně se mě líbily momentky jen s Villanelle, krásné prostředí z různých míst, skvělá hudba, jinak dost nuda.

Croodsovi: Nový věk (2020)

Jednička se mě líbila víc, dvojka byla hodně přebarvená, praštěná, příběh nic moc, ke konci docela už nudí, připomínalo mě to Flintstoneovi než Croodsovi. Po nudných Duších ale docela nářez.

Půjčovna masa (2018) (seriál)

Velmi pěkný vizuál, ale příběh mě naprosto nudil, že jsem od dalšího sledovaní upustil. Klasická nezáživná krimi z budoucnosti s velmi nesympatickým hrdinou v hlavní roli. Velká škoda, být to napínavější a akčnější, mohl to být top sci-fi seriál.

Duše (2020) odpad!

Už samotný název mě odrazoval od shlédnutí tohoto animáku, ale dle vysokého hodnocení a na kamarádovo doporučení jsem to risknul. Nebavilo mě to hned od první sekundy s otřesnou jazzovou falešnou hudbou a příběh zasazený do černošského prostředí, což by mě ani tak nevadilo, jakožto samotný příběh, který mě děsně nebavil. Po půlhodině jsem to vzdal, abych to pak zkusil znovu a nadobro jsem to vzdal po nezáživném rozhovoru v kadeřnictví. Pro malé diváky to rozhodně není, rád bych dal aspoň jednu hvězdu za skvělou animaci ve skutečném životě, ale tak děsně mě to nebavilo, že nemůžu jinak. A vlastně mě nezajímá ani samotné téma.

Osudná jiskra (2019) (seriál)

Dle některých komentářů jsem čekal nervy drásající seriál a krom první epizody se z toho vyklubala červená knihovna. Velice pěkně natočená s dobře namixovaným zvukem, kostýmy a výprava, zrada, podvody, intriky to vše dobré, ale velice pomalé, místy zdlouhavé, trocha napětí, hlavně první a poslední epizoda, toť vše. Tenhle styl sice není moje parketa, ale líbilo se dost.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Film mě zaujal svým začátkem z Kuby, kam jsem se chystal už konečně podívát, ale covid to opět překazil a asi dlouho tam nezavítám. Hned od samého začátku i přes krásné záběry Havany se spoustou hvězd mě film od prvních záběrů svou nesmírnou trapností nezaujal a nedokázal mě vtáhnout vůbec do děje tak jako některé předchozí díly. Celá série stojí za prd, to se může líbit jedině puberťákům a nesvéprávným divákům pro které se stále dokola točí samé komiksy, teď znovu od Abramse nový reboot Superman, další Spiderman, Avengers apod. Mám pocit, že na Novinkách snad už krom komiksů nic jiného není. Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham filmový odpadlíci, hrají jen v komiksech a trapných filmech. Jak čtu tyto jména, vím, že film bude opět z 90% sračka. Dost mě šokuje že Vin Diesel dostal roli v Avatarovi 2 . Lidstvo potřebuje být zdegenerováno.

Útěk z Pretorie (2020)

Napínavý příběh dle skutečné události, který stojí za shlédnutí, ale jednou stačí. Po druhé už by to byla dost nuda.

Alžírsko - země moře, slunce a pouště (2019) (TV film)

Velice pěkně a výstižně natočené, to co jsem se chtěl jako cestovatel dovědět jsem se přesně dověděl. Nádherné pobřeží, překrásná města Oran a Constantine a překrásná skalnatá poušť se zajímavými útvary. Nádhera.

Bílý tygr (2021)

Z filmu mám pocit návodu, jak zbohatnout i za cenu zločinu. Mám rád filmy z jiných kultur, vcelku se mě to líbilo, zvlášť drsný konec jen to mohlo být svižněji natočené.

Tajemství pyramid (2011)

Velice zajímavý dokument v němž mě nejvíce zaujal konec, jak vše krásně do sebe zapadá. Pás kolem zeměkoule, v němž jsou všechna známá propojená místa ověřená pomocí gps a následná shoda trojúhelníku mezi Gizou a Nascou, stejné vzdálenosti mezi místy apod. Určitě stojí za shlédnutí.