No Touching (2016)

Mladé sebavedomé koběty šickych na sračky rozdzigaľi...skrátka rúcame predsudky tým že namiesto stereotypov zavádzame stereotypy nové...prehliadka domu v ktorom straší neskončí podľa predstáv návštevníkov.

Emojihead (2019)

Mladý muž chatuje s neznámou slečnou (prápadne 60 ročným mužom) a tá ho najprv poprosí aby si oholil intímne partie a potom jej poslal fotku. Keď je na rade ona (on, na pokeci a iných chatoch je možné usierať si z kohokoľvek a akokoľvek, a nielen tam) fotka ktorú chalan dostane je znepokujúca...slabota s dobrou pointou.

Chucky - Twice the Grieving, Double the Loss (2021) (epizoda)

Chucky sa snaží presvedčiť Juniora že sa všetky udalosti je zodpovedný Jake...bielemu chlapcovi dá kopačky jeho afroamerický partner (až mi slzička vytiekla, z oka, pochopiteľne) a biely otec rodiny utápa žiaľ v alkohole a s pohŕdaním na neho pozerá jeho okolie (veru, prehúlená mládež sa čuduje, prečo dospelá holdujú alkoholu, veď oni iba fetujú) a biela starostka spolu s bielymi policajtmi vydá prehlásenie že majú zaručeného páchateľa, chuderu učiteľku. Iba syn afroamerickej policajtky je na správnej stope. Tieto stereotypy ja fakt nedávam.

R jako rodina - Série 5 (2021) (série)

Napriek zaužívaným liberálnym stereotypom, povinnej LGBT agitke, rasizmu zameranému proti ľuďom bielej farby pleti, šíreniu nenávisti voči cajtom a korupcii (pochopiteľne bielych) politikov a prirodzene nefunkčnej rodine bielej farby pleti to bola jedna z tých lepších sérií. A pravdou je aj to že väčšinu epizód tiahnu nahor linky Murphyových detí.

R jako rodina - Sbohem, Frankie (2021) (epizoda)

V epizóde sa - úplne nečakane - objavia lesby, rasizmus zameraný proti ľuďom bielej farby pleti (takzvaný pozitívny liberálny neofašizmus), korupcia bieleho predstaviteľa mesta a bielej hlave rodiny to (nikto to nepredpokladal) zase raz nevyšlo. Bola by aj hviezdička dole ale za poznámku že o výsledku volieb rozhodujú hlúpy ľudia tam dávam aj tú štvrtú.

Záhady lidské mysli - Úzkost (2019) (epizoda)

Jedna z najlepších epizód sérií explained aká bola natočená...občas aj motyka vystrelí a občas aj súdruhovia z Netflixu natočia nezaujatý, pravdivý a poučný diel.

R jako rodina - Veselý zasr**ý Vánoce (2021) (epizoda)

Trauma z cajtov, bu bu bu biely policajti na pokyn starostu šikanujú - úplne nečakane - afroamerického poslanca, ktorý - úplne nečakane - jediný bojuje proti korupcii (ktovie prečo hlavy afroamerických krajín rozpredali všetko čo sa dalo, však?) , trauma z väzenského prostredia (bu bu bu mladá sebavedomá, výnimočne ázijská žena šikanuje - úplne nečakane - bieleho mladého muža a Frank - tiež úplne nečakane - opäť pokazí vydarenú Vianočnú atmosféru. Opäť sa - úplne nečakane, aj na pomery Hneďfliksu - objaví nový LGBT párik.A - úplne nečakane - sa v poslednej epizóde opäť všetko obráti proti Frankovi.

R jako rodina - Packalové (2021) (epizoda)

V tejto epizóde liberálny neofašizmus na Netflixe - úplne nečakane - útočí na kresťanskú vieru, afroamerická rasistická sviňa prinúti bieleho chlapca oslovovať ho Čierny Boh a samozrejme spomenú sa deti v súvislosti s pornografiou. A keď to už už vyzerá že sa Frankovi niečo podarí, celé to samozrejme autori otočia proti nemu, pochopiteľne hádam nebude na liberálnofašistickom Netflixe biely muž vyzerať ako schopná hlava rodiny. Zo všetkým liniek je asi najlepšia tá s Billom, aj keď sa - úplne nečakane - zase týka spájania detí a sexu.

R jako rodina - Hledání (2021) (epizoda)

Ejha, ale tak toto...dobrý Židia, Black Friday, totálny výpredaj (ten je bohužiaľ v hlavách mnohých ľudí), Kevin s traumou z rozchodu (keď si spomeniem nato, ako sa človek v 15 správal keď sa s ním rozišlo dievča tak bolo to trochu inak a o dievčati sa dozvedeli všetky tajostvá všetci kamaráti a určite z toho človek nemal traumu ), obvyklé rasistické poznámky výlučne afroamerických postáv na adresu ľudí bielej farby pleti (na starostu a Franka), trauma z policajtov (lebo policajti nie sú ochotní kúpiť iným ľuďom lístky do kina či načos pôjdem domov) a pridala sa k tomu aj trauma z väzenských dozorcov. Vtipné mafiánska poprava (pochopiteľne je viditeľný katolícky krížik na kravate talianského mafoša) a vyvolávanie duchov. Liberáli ešte pochopiteľne spoja deti s pornom (slunce, seno, opakovaný vtip už až tak vtipný nie je) a Kevin sa zduní z marišky a máme tu ďalší stereotypný liberálny koncert, ktorý je aspoň v prípade tohto seriálu aspoň trochu vtipný. Kde som už len scénar tejto epizódy videl...

R jako rodina - Díky moc (2021) (epizoda)

Povedzme že ten kreslený chlapec na dodávke s trúdom pri ústach bol trochu vtipný, lebo takéto "skrášlenia" sa naozaj čas od času objavia. Frank vystihol toleranciu rodičov k homosexualite, tá je v poriadku ak sa netýka vlastného dieťaťa, teda pre väčšinu obyvateľov, aj pre tých progresívnych. Naoko progresívnych a tolerantných. A že naklonovali Adiho, ako inak ani fašizmusizmus nesmie chýbať v takmer žiadnom filme z produkcie Netflixu. A, úplne nečakane, v ženskej väznici aziatke robí podnožku žena bielej farby pleti.Tento rasistický prejav liberálneho fašizmu sa nazýva pozitívny rasizmusizmus, je pravdou že je tam náznak toho že aj afroamerická žena jej slúži. Podnožku jej však, úplne nečakane, robí tá žena bielej farby pleti.Občas si človek pripadá tak, ako keby sa nové epizódy točili na základe mojich komentárov, aby sa v "republikáni" hnevali ešte viac. Nás to však nehnevá, my sa na tom bavíme. Zatiaľ najlepšia epizóda série.