Divoká republika - Ron (2021) (epizoda)

V liberálnej sračke sa - úplne nečakane - spomína feminizmus a dve matky jednej feministickej zakomplexovanej fúrie.

Silná zostava (2017) (pořad)

Arsenal83 je Boh...čo sa týka komentárov...asi 10 minút mi stačilo k tomu, aby som zistil že jeho komentár by som musel skopírovať, aby som reláciu vystihol....

Peklo - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

Vytretý zdegenerovaný odpad ľudskej spoločnosti z Netflixu a Silicon Valley sa už neštíti naozaj ničoho...bezbrehá sračka pre najprimitívnejší odpad našej spoločnosti, tieto liberálne neonacistické hovädá opäť - úplne nečakane - útočia na ľudí, ktorí veria v Boha a robia z nich šialencov, ale tým ako poukazujú na útok bajzbalovými pálkami neofašistickej liberálnej vytretej mládeže na úbohú starenku tieto svine fašistické iba potvrdzujú čo je ich skutočným zámerom. Najbližšie pravdepodobne šokujú pornom so zvieratkami či deťmi. Netflix je neopísateľný hnoj, ale ľudská psychika a psychicky chorí ľudia ma vždy fascinovali,tak sa pozrieme aj ďalej aké morálne dno je liberálny neofašizmus ešte schopný dosiahnuť.

Peklo - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

Celkom logický, pomerne výrazný pokles hodnotení po prvej epizóde je trochu na škodu, pretože druhá epizóda bola podstatne lepšia. Ľudia sú schopní odsúdiť iného iba na základe nepodložených aj neoverených informácií, bez dôkazov, na základe jedného článku či dokonca niekoľkých viet. A pritom sa s nimi môže dotyčný iba zahrávať. Nebyť toho, ako ma irituje influencer, mohla to táto epizóda vytiahnuť na solídne 3*.

Peklo - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Je viac ako pravdepodobné že to bude Netflix produkcia. Zlé náboženstvo, fanatik z katolíckej školy, bu bu bu vzťah polícia novinári, oni veďá praudu na Zomgi, zdegenerovaná mládež ktorá tiež vje praudu zo Zomgi a točí si videá ako mláti bezdomovcov či páli mačky a absolútne nevyužitý potenciál...vraj horor. Netflix sa snaží z K-pop ošiaľu vyťažiť čo najviac a v tomto momente som mal chuť okopírovať komentár zdejšieho exprda, ktorý napísal pri komentári ku Squid game "seriál jenom potvrdzuje to, co jsem ja říkal už dávno, kórejska tvorba je úchvatná"...niečo v podobnom zmysle. Tuto je jednoznačný dôkaz že aj tento český užívateľ sa nikdy nemýli, ako väčšina ľudí na tejto databáze.

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Našťastie sme na pokračovanie Venoma nakoniec nešli do kina...Biely Kasady ma afroamerickú alfasamicoidnú priateľku, po chodníku sa ako opilci váľajú dvaja muži - nečakane bielej farby pleti -, obaja biely hrdinovia mali zlých otcov, čiernu alfasamicoidnú samicu sa pokúsi okradnúť biely nezamestnaný muž a aby táto liberálno-rasistická sračka dosiahla vyvrcholenie záverečný fajt sa odohrá - úplne nečakane - v katolíckom kostole, ktorý je nakoniec zničený. Niekoľko dobrých scén sa našlo, poznámky Venoma uť neboli vôbec vtipné a aby sa zabrdlo aj do blejk lajvz daznt dva meter policajt pri prevoze čiernej alfasamicoidnej micky ju zastrelí a je ä úplne nečakane bielej farby pleti. A aby tento rasistický koncert vynikol ešte lepšie je šéfkou laboratória kde zadržiavajú mutantov pre istotu žena. Pochopiteľne bielej bububu farby pleti. Svojim spôsobom liberálny odpad s niekoľkými dobrými scénkami.

Divoká republika - Kim (2021) (epizoda)

Skupina mladistvých delikventov má podstúpiť skupinovú terapiu aby bol tento nepracujúci odpad spoločnosti, ktorý nie je schopný prispôsobiť sa životu a byť aspoň trochu prospešný pre spoločnosť je za peniaze pracujúcich ľudí na peknom výlete...a prvá nešťastná udalosť nenechá na seba dlho čakať...ak takýto príbeh ponúknete ako slasher má to niečo do seba, ako dráma sa to rozbehla mizerne. Jedinou výhodou je dabing.

Poslední noc v Soho (2021)

Aj napriek tomu že sa jedná o liberálny rasisticko-neofašistický koncert (biele dievča je na škole šikanované bielymi spolužiačkami, biele dievča naráža na homosexualitu bielej obete šikanovania, všetci muži ktorí využívali služby prostitútky boli belosi, jediný kto chúďatku dievčatku pomôže je afroamerický alfasamec, kórejci, hispánci, aziati a mongoli na planéte Zem neexistujú a nechýba 7 x detailný záber na tenisky Vans) filmu nakoniec dám plný počet najmä vďaka skvelej retro atmosfére Londýna (ten umrel na svoju korektnosť a jeho obyvatelia naozaj túžia po návrate v čase), skvelému prízvuku jednotlivých postáv a výberu skladieb. Tento film som považoval za tajného favorita na najlepší film roku, ak by som ho videl v kine bolo by to tak, avšak stále platí že zdravý človek má zákaz vstupu kamkoľvek...

Triumph of Right, The (1912)

Muž je obvinený z krádeže koňa potom ako sa snaží takým spôsobom stihnúť získať liek pre svoju chorú manželku...najvýraznejšou postavou je dcéra "zlodeja" neskôr známa herečka Mildred Harrisová, ktorá už v detskom veku a ére nemého filmu ukázala potenciál. A vo filme nakoniec pravda vyšla najavo.

The Bachelor's Baby (1915)

Žeby to bola až taká komédia sa povedať nedá. Najrušivejším momentom bolo keď pani prišlo nevoľno a prišli ju odviesť záchranári a v zábere bolo vidieť iba ich chrbty. Aj na rok vzniku strašne amatérske.