Venom 2: Carnage přichází (2021)

Našťastie sme na pokračovanie Venoma nakoniec nešli do kina...Biely Kasady ma afroamerickú alfasamicoidnú priateľku, po chodníku sa ako opilci váľajú dvaja muži - nečakane bielej farby pleti -, obaja biely hrdinovia mali zlých otcov, čiernu alfasamicoidnú samicu sa pokúsi okradnúť biely nezamestnaný muž a aby táto liberálno-rasistická sračka dosiahla vyvrcholenie záverečný fajt sa odohrá - úplne nečakane - v katolíckom kostole, ktorý je nakoniec zničený. Niekoľko dobrých scén sa našlo, poznámky Venoma uť neboli vôbec vtipné a aby sa zabrdlo aj do blejk lajvz daznt dva meter policajt pri prevoze čiernej alfasamicoidnej micky ju zastrelí a je ä úplne nečakane bielej farby pleti. A aby tento rasistický koncert vynikol ešte lepšie je šéfkou laboratória kde zadržiavajú mutantov pre istotu žena. Pochopiteľne bielej bububu farby pleti. Svojim spôsobom liberálny odpad s niekoľkými dobrými scénkami.

Divoká republika - Kim (2021) (epizoda)

Skupina mladistvých delikventov má podstúpiť skupinovú terapiu aby bol tento nepracujúci odpad spoločnosti, ktorý nie je schopný prispôsobiť sa životu a byť aspoň trochu prospešný pre spoločnosť je za peniaze pracujúcich ľudí na peknom výlete...a prvá nešťastná udalosť nenechá na seba dlho čakať...ak takýto príbeh ponúknete ako slasher má to niečo do seba, ako dráma sa to rozbehla mizerne. Jedinou výhodou je dabing.

Poslední noc v Soho (2021)

Aj napriek tomu že sa jedná o liberálny rasisticko-neofašistický koncert (biele dievča je na škole šikanované bielymi spolužiačkami, biele dievča naráža na homosexualitu bielej obete šikanovania, všetci muži ktorí využívali služby prostitútky boli belosi, jediný kto chúďatku dievčatku pomôže je afroamerický alfasamec, kórejci, hispánci, aziati a mongoli na planéte Zem neexistujú a nechýba 7 x detailný záber na tenisky Vans) filmu nakoniec dám plný počet najmä vďaka skvelej retro atmosfére Londýna (ten umrel na svoju korektnosť a jeho obyvatelia naozaj túžia po návrate v čase), skvelému prízvuku jednotlivých postáv a výberu skladieb. Tento film som považoval za tajného favorita na najlepší film roku, ak by som ho videl v kine bolo by to tak, avšak stále platí že zdravý človek má zákaz vstupu kamkoľvek...

The Triumph of Right (1912)

Muž je obvinený z krádeže koňa potom ako sa snaží takým spôsobom stihnúť získať liek pre svoju chorú manželku...najvýraznejšou postavou je dcéra "zlodeja" neskôr známa herečka Mildred Harrisová, ktorá už v detskom veku a ére nemého filmu ukázala potenciál. A vo filme nakoniec pravda vyšla najavo.

The Bachelor's Baby (1915)

Žeby to bola až taká komédia sa povedať nedá. Najrušivejším momentom bolo keď pani prišlo nevoľno a prišli ju odviesť záchranári a v zábere bolo vidieť iba ich chrbty. Aj na rok vzniku strašne amatérske.

Stereoscope (2020) (seriál)

Hodnotenie na základe traileru - toto môže byť veľmi zaujímavá séria krátkych hororov, mne sa ju však na oficiálnom kanále Crypt TV nepodarilo nájsť. Tak ak by niekto vedel pomôcť s tým kde epizódy nájdem budem rád.

Malý Sheldon - Úvod do inženýrství a kapka tužidla (2021) (epizoda)

Sheldon sa dostane do sporu s profesorom inžinierstva kvôli projektu mostu a babča žiarli na svojho priateľa...v tejto sérii najslabšia epizóda, nepomohlo ani prepojenie s teóriou veľkého tresku a Howardom Wolowitzom.

Chucky - Cape Queer (2021) (epizoda)

Juniorova mama sa rozhodne oznámiť synovi že má rakovinu, Jake, Lexy a Devon sa spoja s Andym a Devon sa mame prizná že sa zaľúbil do Jakea...hviezdička menej je za comming out Devona, pochopiteľne afroamerická alfasamica je rada že sa jej 15 ročný syn kláti do ritzi s bielym mladým chlapcom, Jake má ä úplne nečakane - na nohách tenisky Vans a za to že v úvode keď Andy prevádza "sčítanie obyvateľstva" libtárdni autori úplne otvorene povie že komunikáciu (manipuláciu) detí je treba začať čo najskôr. Zaujal osud Juniorovej mamy aj samotný záver. Jelikož jediný neschopný užívateľ tejto databázy som ani v náznakoch nevytušil ako sa bude príbeh vyvíjať som si ako jediný pred pár dňami nepozrel všetky epizódy Chuckyho Detstkej hry, ktoré som doteraz nevidel respektíve spomínal si na ich dej iba matne. Zase raz všetci užívatelia niečo vedeli a ja nič...

Divoká zvířata (2021) (seriál)

Súhlasím s názorom že sa jedná o jednu z najlepších vecí, ktorú možno na Netflixe vidieť...zaujme aj fakt, že vo zvieracej ríši predátori cielene útočia na mláďatá koristi, lebo vedia že sú najslabšie a často ľudskí predátori útočia aj na ľudské mláďatá. A v momente keď sa bili mláďatá klokanov som si ihneď spomenul na organizáciu slobodných klokaních matiek, ktoré bojujú proti šikanovaniu :-D.

Bruised (2019)

35 sekúnd, to mi väčšinou stačí k tomu, aby som osobám ktoré týrali alebo zneužívali deti či starých ľudí aby pochopili, že peklo na Zemi môžu zažiť aj oni...nie som na to hrdý, na druhej strane mám čakať kým to vyrieši sociálka?...a možno je všetko úplne inak...toto sú iba písmena, nik nevie čo je a čo nie je realita...