Final Space - Čím jsi blíž… (2019) (epizoda)

Gary zachytí volanie od Quinn, Cato sa pokúša zblížiť s Avocatom, ktorý si na nič nespomína a Tribor má rande...Nevyužitý potenciál opätovného príchodu Avocata, Gary sa priblíži ku Quinn aby nakoniec Cato pochopil, že mu viac záleží na Garym ako na vlastnom otcovi. Možno to mala byť jedna z ústredných dejových línii, ale v každom prípade určite nie v prípade, že 5 sekúnd potom čo si Avocato na syna spomenie ho ovládne temná sila.Škoda zbabraného návratu Avocata.

Final Space - Vzpomínky (2019) (epizoda)

Gary objaví spôsob, ako by mohol priviesť Avocata späť - ale za akú cenu? Zatiaľ najlepší diel druhej série, v podstate prvý v ktorom sa objavili aj emócie a diváka vtiahol do deja. Ostáva dúfať, že v nasledujúcich epizódach na to tvorcovia dokážu nadviazať.

Final Space - Arachnité (2019) (epizoda)

Opäť sa dozvieme niečo o pôvode Mooncake, čo je trochu v rozpore s prvou sériou, ale dajme tomu. Grafika westernového mestečka v štýle hry Borderlands 2 pekná, ale príbeh je trochu o ničom, scénka s opakovanými pozdravmi bola vyslovene trápna.

Final Space - Šťastné místo (2019) (epizoda)

Gary a priatelia objavia "šťastné miesto", ktoré rozhodne nie je šťastné a všetko je iba ilúzia...druhá séria sa opäť rozbieha trochu pomalším tempom a ako zisťujem, tento seriál ozaj nie je pre mňa najšťastnejšou voľbou, ale keď som ho už začal pozerať tak to dokončím. Možno.

Final Space - Závod v mlhovině Toro (2019) (epizoda)

Gary sa stretne so starými priateľmi a spolu sa zúčastnia pretekov Torro Regatta na konci ktorých sa dozvie, ako by mohol oslobodiť Quinn.

Ruská panenka - Série 1 (2019) (série)

Je pravdou, že sa v seriály objaví niekoľko skvelých momentov, ale viac-menej romantické seriály pre mňa nie sú práve tým, nad čím by som sa rozplýval a aj keď je ich hlavná pointa niekde inde predsa len to bol seriál skôr o vzťahoch ako o smiechu, aj keď vtipných momentov sa našlo pomerne veľa ale nakoniec tam bolo predsa len o čosi viac romantiky. Od istého momentu mi to prišlo pomerne stereotypné a nemyslím si, že sa do druhej série budem príliš hrnúť.

Ruská panenka - Ariadna (2019) (epizoda)

Nakoľko už viem, že bola ohlásená druhá séria, tak ten koniec nemusí byť koniec a nemusí byť vôbec tak skvelý, ako si ho niektorý užívatelia vysnívali.

Ruská panenka - Cesta ven (2019) (epizoda)

Zvrat v deji, keď sa dvojica pokúša nájsť cestu z časovej slučky von je pomerne prekvapivý, ale mne to už aj tak celé príde ako zbytočné naťahovanie príbehu a v podstate ma to už nudí.

Mr. Mercedes - Season 1 (2017) (série)

Knižná predloha Stephena Kinga dostala poriadne na frak, aj keď úvod bol celkom sľubný. Potom sa však Hodges trochu príliš často oháňal zbraňou a seriál tak nad vodou držal iba Brady, ktorého však tvorcovia pretvorili z utiahnutého chlapca na chladnokrvného zabijaka a jeho útok na svojho šéfa či kolegyňu z práce mi prošli trochu zbytočné. Druhá séria nebude spracovaním predlohy Stratení nájdení ako druhej knihy s Billom Hodgesom a mám obavy, ako sa s ňou tvorcovia seriálu vysporiadajú, pretože pár ich vlastných nápadov príbeh oživilo ale väčšinou ich zásahy do deja v porovnaní s knižnou predlohou boli skôr na škodu.

Mr. Mercedes - Jibber-Jibber Chicken Dinner (2017) (epizoda)

Škoda poslednej epizódy, pretože kniha zvládla príbeh podstatne lepšie. Brady sa chystal na veľké finále na koncerte kapely kde mohlo umrieť obrovské množstvo ľudí, v seriály sa podarilo zachrániť pár desiatok možno stovku. Nehovoriac už o tom, že Holly, ak by takto "spacifikovala" Bradyho by sa sama zrejme nevyhla obvineniu a Hodges ako inak tasí zbraň ako kovboj.Zbytočne rozšírené o príbehy zamestnancov elektra, v ktorom pracoval Brady a celkovo slabý záver. Chcelo to viac sa ržať knižnej predlohy.