Bůh masakru (2011)

3,5* Verim, ze predloha musi byt vynikajici, ale tohle je skutecne nekde na pul cesty, divak uz totiz ocekava, ze se zacnou odkryvat i karty, ktere jinak clovek nechava zakryte...a bohuzel uz dopredu tusite/vite, jake kdo dostal karty, takze zadne prekvapeni, jen mila konverzacka, ale urcena tak na jedno shlednuti.

Warrior (2011)

Dlouho jsem se na tento kousek chystala, stažený jsem ho měla nějaký ten pátek, ale pořád jsem odkládala shlédnutí, nakonec jsem si řekla, ze by to mohla být výborná tečka za letošním filmovým rokem, po té překvapivě dobré loňské tečce The Town a musím se pochválit za tohle rozhodnutí. První hodina filmu je sice tříhvězdičkový průměr s tím obehraným klišé, ale dá se to skousnout bez přemáhání, ale to co se děje, když se začne zápasit...seděla jsem přikována k monitoru... a i když i z traileru je jasné, kdo je ve finále, tak jsem si ty zápasy neskutečně užívala.... Jo, fakt musím začít chodit na ten cardio kickbox! Jinak dokonale vybraná závěrečná píseň a úžasný zabejčený výraz Toma Hardyho. Je to sice slabších 5*, ale přivřu oko, já jsem spokojená se zakončením svého filmového roku 2012, že jsem i komentář dala s diakritikou a že to byla fuška :)

Micimutr (2011)

Mozna prilis velke ocekavani... neb ve vsech periodikach to neskutecne chvalili... ale ja to v konecne fazi ani nedokoukala... Dyk byl genialni, ale to bylo asi tak jedine ... prechod do soucasnosti byla velka chyba. Ja chci klasicky jednoduchy pohadky!

Nebe a dudy (1941)

Kdyz ja pokazdy, kdyz to v TV vidim, tak nakonec nepřepnu a zase se na tento usmevny snimek podivam. Naivni a jednoduchy pribeh s klasickym happy endem, ale proste potesi a kdyz se clovek jeste podiva, v jake dobe to bylo natoceny.... "Spravni chlapi si tykaj" :)

Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

Videla jsem to jednou i zhulena a to byl totalni masakr :) 26.12.2019 ...jak řekl můj táta, přece se na to nebudeme dívat po 50tý znovu. Budeme, protože to pořád baví :) "a já budu sledovat maminku"

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

Na tohle se muzu divat porad.... to je tak nadcasova zabava :) aneb "Na mě se můžeš spolehnout" Vasek (syn), Luboš (otec)

Odcházení (2011)

Koukala jsem na to fitku přesně 30 minut pri behani, bez zvuku a mohu s klidnym svedomim rici, ze tento kousek videt ani nechci. Plejada vsech nasich nejznamejsich hercu, kteri by, kdyz by to točil Havel, hrali v čemkoliv.

Přizdis*áči (2011)

Prci prci prcicky se mi hodne nelibily, ale u tohohle kousku jsem se nekolikrat od srdce zasmala...a casu straveneho nad timto kouskem vubec nelituju, dostala jsem presne to, co cekam od teen komedie. Skoro mam chut dat i 4*, ale obcas az prilis mnoho fekalniho humoru na ukor toho britce trefneho. Co me nejvic prekvapilo byl ten "televiznimu hlasatel" pred csfd premierou v kine, mi bylo temer stydno i za nej, jak nam film uvadel s neuveritelnou strojenosti, ze jsem si pripadala jak mala holka ve skole, co posloucha vyklad nudneho pana ucitele.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Musim rict, ze Hrisnej tanec me uplne odrovnal .... tohle kdyby nejakej typek uvedl do praxe... se mnou...tak jsem jeho ;) Jinak samozrejme velmi prijemna podivana, ale na druhou stranu, nektere udalosti byly proste prilis pritazene za vlasy na to, aby to bylo na pet hvezd..... SPOILER: Ksakru, vypadalo to, ze je s ni nekolik tydnu a nevedel, jak se jmenuje prijmenim !!! By me hned prvni napadlo se zeptat a nejsi nahodou spriznena s jednim mym kamaradem?!!! A tohle byla jen jedna z tech nejvic pritezenych za vlasy.