Sebevražedný oddíl (2021)

Kde se vzala tak dobrý hodnocení, něco tak nudnyho, blbyho...to je snad parodie na filmy o superhrdinové...

Snowden (2016)

Mně se hlavně líbí ten příběh, odvaha jednotlivé a v podstatě sebeobětování svého komfortu, nuceny exil, pro dobrou vec

Loki - Season 1 (2021) (série)

Asi jsem cekala moc, asi mi to bylo moc vychvaleno, prvni epizoda slibna, ale pak to nejak slo do haje .... asi v tom hledam prilis logiky a pritom bych se mela zamerit jen na odkazy ... a nebo jen starnu. a porad jsem si rikala, koho mi pripomina Mobius ... a on Owen Wilson, to teda bylo prekvapeni!!! Ja ho snad poprvy vdim hrat normalne.

Rozhněvaný muž (2021)

Brilantne natoceno, hodne pomaly rozjezd  ... ale za ctvrt roku si nevzpomenu, ze jsem to videla, protoze ten scenar je holt uz tisickrat videny pribeh.

WikiLeaks (2013)

Chapu, ze se Assangovi film nelibi, kdyz ho lici v podstate jako narcistickyho psychopata.  .. Bohuzel Benedikt se mi do te role nehodil, je prilisproflaknuty uz jinymi postavami a to me rusilo.

Nebezpečná rychlost (1994)

Je to ostuda, viděl to po 27 letech od natočení...navíc když v tom hraje Keanu, ale stane se.. a možná proto mi to nepřišlo nijak výjimečný, ale Keanu bude vždy můj v top10 sexy idolu :)

Mělas to vědět (2020) (seriál)

Drží si to na začátku silnou úroveň, ale ten konec mě prostě zklamal.

Tiché místo: Část II (2020)

Jednička přišla s něčím novým a dvojka nic nového nenabízí, to bude ten problém. Mně to přišlo takový nedomyšlený a na druhou stranu už i leh e předvídatelné.

Tiché místo (2018)

Tak jako John Krasinski nemam rada horory, ale kdyz tohle je jiny kafe. A kdyz to porad vsichni tak chvlili, tak jsem si k tomu konecne nasla cestu i ja, kdyz uz je i pokracovani.  Jen u te uvodni sceny mi nesedi, ze byrodice vysly z obchodu a cekali by az dite pujde za nimi, v ralu by to bylo tak, ze byste hracku polozili a dite by tlacili pred sebou, abyste melijsitotu, ze ji zase nevezme .... proste tak to je, rodice to tak delaji.