Nagano 1998 - hokejový turnaj století (1998)

Podle mně si největší český sportovní úspěch zaslouží lepší zpracování než je tenhle dokument, věřím že se v budoucnosti bude o Naganu točit ještě spousta dalších snímků.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Geniální věc, která na rozdíl od ostatních seriálů kvalitativně roste s každou další řadou.

Father Ted (1995) (seriál)

Úžasná věc, a přitom u nás skoro neznámá, geniální je především otec Jack: "And father Jack, what will you say to a cup?" "Feck off, cup!!" Rozhodně se nedívejte na český dabing, ten hodnocení sráží opravdu hodně dolů.

Ježíš je normální! (2008)

Hodně to připomíná Teletubbies: Existuje boží pomázání...boží pomazání...boží pomazání.....haleluja.....haleluja....haleluja.... bůh je borec....b§h je borec....bůh je borec haleluja. Ti spolužáci režisérky mě ale celkem zklamali, buď se styděli, nebo byly fakt tak vymytý. No a ta pizda co ujížděla na malých dětech, to už je kapitola sama o sobě. Rozhodně zajímavý dokument, pro zájemce ještě doporučuji Jesus Camp

Daria (1997) (seriál)

Daria výborná, ale co dělá tenhle seriál kultem jsou vedlejší postavičky jako neuvěřitelně tupá (a to i na Dariu) cheerleaderka Brittany, quarterback Kevin, "pracovní" matka, nebo můj nejoblíbenější učitel dějepisu s vyskakujícím okem.

Willy Fog na cestě kolem světa (1981) (seriál)

Když jsem byl malý, tak jsem to hltal ostošest, pamatuju si přesně jak jsem se cítil, když jsem se nedozvěděl co se stalo s Fogem pod Sneffelsem, jelikož jsem ten díl zmeškal. Takhle špatně mi ještě v mým čtyřletým životě nebylo.

Planeta opic (1968)

LFŠ 43 (Film 10): Svíravá kritika theokratického fundamentalismu, s nejgeniálnějším závěrem v historii kinematografie, který dal vzniknout termínu spoiler.

Čas probuzení (1990)

Vynikající film, námětem připomínající Růže pro Algernona, Robin Williams je tady v další ze svých dobře podaných vážných rolí, Robert De Niro snad ani nemůže zahrát hůř než výrazný nadprůměr, určitě stojí za vidění