Sedm psychopatů (2012)

Neobvyklý filmm Woody Harrelson showman. Jeho scéna na vozíku se mi vryje do hlavy na hodně dlouho. 3/5

Diktátor (2012)

Jako většina komedií ztrácí postupně na vtipnosti a velká část humorných scének byla ukázána již v traileru. Cohen ale opět nezklamal. 3/5

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Ačkoli je film pouze o vztahu agenta a mafiána, je hrozně poutavý hlavně kvůli riziku Donnieho odhalení, což by odnesl hlavně Lefty. 4/5

Vyvolávač deště (1997)

Neměl jsem tušení kam se bude ubírat. Chvílemi jsem myslel, že děj zacílí více na Buldoka, který je poté odsunut do pozadí, a přesto ve filmu sehraje svou roli. Nikdy by mě nenapadlo, že mě osloví film, jehož velká část se odehrává v soudní síni. 4/5

Marťan (2015)

Další velký film v krátké době o cestování vesmírem, tentokrát ale z o něco bližší budoucnosti než Interstellar. Na Marťana jsem se dost těšil, trio R. Scott + Damon + Bean mluví samo za sebe, bohužel průběh filmu byl nastíněn někdy po dvacáté minutě a do konce nepřinesl nic překvapivého. Jak by řekl Míra Bosák v jedné populární počítačové hře: "Nuda, nuda, šeď, šeď." 2/5

Hráči (1998)

Nadějné téma i zajímavá kombinace Damon - Norton nepřinesly nic vyjímečného. Suchý děj, kde ne a ne přijít zlom. Norton se mi do role karetního podfukáře moc nehodil, ale budiž. Filmu by slušel spíš špatný konec. 2/5

Millerova křižovatka (1990)

Skvělé herecké výkony od všech hlavních aktérů (nejvíce zaujal Turturro), ale konec mi přijde příliš čitelný. 3/5