malet

malet

Česko

0 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3
  • 17.10.2020  22:41

  Slátanina romantických vykrádaček by se ještě dala ohodnotit snad na dvě hvězdy. Ale ten zoufalý dabing mě ubíjel od první chvíle, kdy herci otevřeli pusu. Ubohé.

  • 22.3.2020  21:56
  Vlastníci (2019)
  ****

  Ach, jak těžce je tento film ze života!!! Jako bývalý předseda SVJ, který protáhl barák převodem z družstva na SVJ a pak bojoval za každou korunu z dotací na velkou rekonstrukci dost vím, o čem mluvím...každou schůzi se na nás vytasil nějaký Lábus nebo Veškrnová s nějakým dokonale promyšleným chujovským nápadem nebo návrhem nebo dotazem, donekonečna se opakovalo, psalo vyvěšovalo a stejně to bylo marný, bylo to marný, bylo to marný! Ten stav, kdy Voříškové hrábne - taky ze života. Ty jo a ty výtahy od druhého patra. A ti v přízemí nechtějí zateplit střechu a ti pod střechou trvají na tom, aby se zamkl výtah v přízemí, ti uprostřed v zimě nepouští topení a ve společných sklepech někdo kvasí zelí a smrdí celej barák, puboši chodí hulit trávu du sušárny a čidla svítí i 5 sekund poté, co paní drbna zaleze za dveře a panikové kování je rozbité, protože dveře nejdou zamknout zevnitř. A můžeme si nechat udělat dřevěná okna? NE, prostě NE A vy si za to předsedování berete peníze? ANO, já to dělám za peníze, chcete to jít dělat místo mě? Ne? Proč? Je to přece snadné a jsou za to ty prachy!! :-DDDDDD A i tu Melíškovou jsme měli, sice v pánském provedení, ale v souladu se stanovami... Dokonalá práce. Myslím, že v tomto filmu se každý předseda najde :-D Bohužel nakonec dávám jen 4****, protože jsem nepobrala konec. Myslím, že se to mohlo dotáhnout o kousek výš, Majer a Hádkem už byli z jiného družstva... Ale fakt jsem se upřímně bavila. Díky.

  • 21.3.2020  22:24

  Na Aristokratku jsem se těšila, protože jsem četla všechny díly. A to byla asi ta velká chyba. Protože absolutně nebyla naplněna má očekávání. Bohužel mi nesedí ani herecké obsazení a tak asi výkon Elišky Balzerové byl nejsilnějším dojmem. Zklamání.

  • 1.3.2020  22:00
  Ježek Sonic (2020)
  ****

  Svišti o Sonikovi básní od Vánoc, ale mně se fakt nechtělo. Zjištění, že v jedné z hlavních rolí hraje Jim Carrey mě v tom ještě ujistilo. Že se mi nechce. Občas jsem přečetla nějaký komentář, pořád nic. Dnes mě zlomili, tak jsem šla. Vybavena sluchátky a bednou popcornu. A nakonec jsem jen křoupala a smála se a dobře se bavila. Od první minuty svižné tempo bez hluchých míst, pořád jsme byli v očekávání. A ten Carrey se díky kníru celkem dobře do filmu zařadil a nakonec jsem fandila s dětmi, aby už byl konečně na houbové planetě. Poctivé 4****.

  • 11.1.2020  21:26

  Asi jsem cílová skupina, mně se to prostě líbí.... Představení hlavních hrdinů, rozehraná hlavní linie, lehce odpočinkové téma a sympatické obsazení. Drama ohledně prodeje statku a zfalšovaného mailu tatíka, hnusná Batulková shazuje vinu za nehodu na potencionální snachu, mládežníci se baví po pražsku, drbny se předhánějí v buzeraci podpantofláků, tatík duch mi vůbec nevadí, naopak mi bylo líto, že nepřišel, když Týna skolila ten strom. Jen ten traktor byl trochu přitažený za uši. Doufám, že to bude pokračovat v tomto sympatickém duchu... Zatím 4 hvězdy..

  • 11.1.2020  17:38

  Slovensko znám a miluju, mám ho celkem dost procestované a tak jsem byla zvědavá, s čím Dalibor Gondík přijede. Vzpomněla jsem si na 7 let starý slovenský "cestopisný" seriál Vo štvorici po Slovensku, který uměl pobavit, přitom ukázat krásy a zajímavosti Slovenska a čekala něco podobného. Přišlo však velké zklamání. Hned úvodní instruktáž ohledně "karavanu". Koho to zajímá? Ještě firma a cena za pronájem a je to kompletní... Hlavně ho dát do roviny, jasně.. Záběry z dronu pěkné, ale tolik památek se minulo, jen abychom koukali na lov jesetera. Jasně, já, běžný smrtelník, pojedu chytat jesetery na Slovensko. Mlýn na kůlech byl zajímavý. Proč ale Gondík nikoho z těch účinkujících nepozdravil? Čachtický hrad dobrý, čipky dobrý, malování - no potěš makovice. Toto není ani cestopis, ani propagace cestování s karavanem ani Slovensko z dronu.. je to plytké nic. Zatím jedna hvězda, ani nevím za co. Ráda přidám, když přidá Gondík...

  • 1.1.2020  22:30

  Za mě všechno špatně. Jak mám ráda Přes palubu, tak toto je tak těžce bez vlastní myšlenky, že ani netuším, za co jsem tu jednu hvězdu dala. Bez ohledu na to, kdo to režíroval, kdo hraje koho a co, za mě ne..

  • 8.12.2019  20:09

  Ač si Karla Gotta velice vážím, tak toto fakt ne! Copak to nikdo neslyší, jen mé nebohé uši to rve? Kamila Magálová mluvila česky, ale tak mile, ale božský Kája slovensky prostě neumí. A tím to celou pohádku pro mě zabilo. Dětem se to líbilo na dvě stars, mě vůbec, jedna hvězda je kompromis. Přitom ten příběh není neuchopitelný. Jen bych do toho prostě nematlala tu česko-slovenskou vzájemnost. Slavme stovku jinak, ne przněním pohádky. Naštěstí jsem na ni nešla do kina, ani jsme si ji nezařadila na večerní sledování. Odpoledne při práci na PC se to dalo přežít...

  • 20.6.2019  21:45
  Milenky - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2018)
  odpad!

  Ten dabing nedám. Horší jak brazilská telenovela vysílaná v 9 dopoledne.

  • 1.6.2019  22:11

  Chápu, že je jiná doba, než v letech čtyřicátých, ale toto nemá s Hurvínkem, Spejblem a Máničkou společného opravdu vůbec nic. Postavy si nejsou podobné, bohužel i dabing je tak umělý. že to rve uši.. Nápad mě nezaujal. Děti by daly dvě hvězdy, za mě opravdu nic. Toto hodnocení dávám ojediněle, ale tady ...

  • 8.5.2019  21:16

  A mně se to zase líbí. Evidentně jsem cílová skupina. Romantika, příroda, trocha toho dramatu, pejsci, tři hvězdy s klidným srdcem.

  • 7.4.2019  21:39

  Čekala jsem teda trochu šmrncovnější konec... Ubralo to na celém svižném tempu. Jako by na závěr došel dech a tak to prostě nějak skončíme a jdeme na kafe...

  • 10.2.2019  21:31
  Případ dvou básníků (TV film) (2019)
  **

  Za mě nejslabší počin této trilogie a vlastně celé série Horáce a Vašátka. Působilo to na mě chaoticky a nepřehledně, místy neuvěřitelně náhodně a ploše. Škoda.

  • 8.2.2019  21:12

  Ne, že bych se nezasmála. Ale aktuálně nejslabší díl. Snad se to zvedne...

  • 3.2.2019  21:28

  Závidím, obdivuji a hluboce smekám. Nikdo z nás nebude mít už nikdy příležitost zažít to, co tito dva pánové cestovatelé resp. pan Zikmund. Znám jejich cestopisy, obdivuji jejich jazyk, znalosti a vědomosti, nadšení a zápal pro věc. Před asi 10 lety jsem měla možnost se s panem Zikmundem osobně setkat a krátce pohovořit. Taková síla a úcta k životu, entuziasmus čišící z každého slova tohoto člověka se už opravdu nepotká. Navíc skvěle udělaný dokument od člověka, který cestovatele zná jen dodává filmu sílu. Nelze hodnotit jinak než 5 *****.

  • 2.2.2019  21:33

  Animované Asterixe mám ráda všeobecně, takže jsem se na film těšila. A nebyla jsem zklamaná. Mělo to švih, nápad, jen ten box na konci bych si odpustila. Vlastně celkově bych toho násilí ubrala. Ale to už bych chtěla asi moc. Myslím, že ty **** jsou tak akorát.

  • 22.1.2019  20:53
  Léto v Portugalsku (TV film) (2013)
  ***

  Já mám prostě tyto předvídatelné slaďáky ráda. Evidentně jsem cílová skupina... ***

  • 2.1.2019  08:49
  Osmy (TV film) (2014)
  ****

  Když se sype, tak se sype. Symbolické čvachtání v hovnech dostalo rázem další dimenzi. Hořká "komedie". Kdo zažil ví, že to až taková sranda nebyla. Ještě, že už máme tu demokracii... Výborné herecké obsazení, škoda, že film nedostal větší prostor. Za mě 4****

  • 1.1.2019  21:21

  Dětství si bez této pohádky neumím představit. Jen ten konec mi vždycky kazil celkový dojem. Nevadilo mi naturalistické mydlení zlodějského zadku, ale to kolektivní trsání ve víru lidové písně... No ale byla jiná doba, koho chleba jíš, toho píseň tancuj. I tak jsou to poctivé 4****.

  • 31.12.2018  08:43
  O Šípkové Růžence (TV film) (2008)
  odpad!

  Chtěla jsem dát jednu hvězdu, ale nakonec je z toho odpad. Nesmyslně uondaná, nepěkně obsazená záležitost s děsnými texty písniček, zpívaných falešně.Síla.

  • 26.12.2018  21:43

  Po štědrovečerní hrůze jsem byla zvědavá na další letošní novinku. Brada mi nespadla, ale námět byl neotřelý, i když předvídatelný, dobro zvítězilo, sníh vypadal jako sníh a hercům se doopravdy kouřilo od pusy. Trochu mě rušil dabing, já bych to nechala česko-slovenský, ale dvojjazyčné záležitosti jsou už asi mimo mísu.. Za mě tři hvězdy tak akorát.

  • 24.12.2018  22:19
  Kouzelník Žito (TV film) (2018)
  odpad!

  Ach jo. Když jsem před začátkem pohádky koukla na hodnocení, měla pohádka 29%. Co?? Vánoční jednička a 29? Po jejím shlédnutí stav spadl na 21% a já se ptám - ZA CO?? Za co těch vysokých 21%??? Za mě jedno veliké, převeliké zklamání. Upoutávka slibovala výborné obsazení, ale sliby chyby. Když jsem před dvěma lety o vánocích s hrůzou koukala na Slíbenou princeznu, myslela jsem, že to je pohádkové dno. Kouzelník žito se této věci nevyrovnal jen díky tomu, že tam netančily polonahé děvuchy a nemluvilo se tam hrubě. Slátanina všeho možného, pohádka, peklo, muzikál, verše... Méně někdy bývá více. Čerti dobrý, námět nebyl od věci, občas kouřový efektík, ale jinak uondaná nuda. A to bylo vidět i na dětech, které pohádky hltají se zatajeným dechem a tady nic. Skládání lega a studování hry na ukulele. Dejme šanci neokoukaným tvářím. Ale. Kříž podobný Kazisvětovi, Hryc jak kolos Rhódský, vždy stejný okoukaný neoriginální Liška, Vilhelmová s blekováním Bílé ze mlejna, Filištína k tomu, nakonec Polívka, který naprosto bez nápadu poslal smrtelníky na zem vlastně zadarmo, za čistou duši... Zklamání, nuda, odpad.

  • 22.10.2018  21:03

  Něco se asi rozehrává, ale já evidentně nejsem na dlouhý předehry... nuda, zatím fakt velká nuda. 1* za zvědavost, jestli se z toho chodníku zvedne. Ale asi jo, když je to hlavní hrdina...

  • 31.5.2018  20:10
  Láska jejího života (TV film) (2006)
  ***

  Já prostě miluju tento nenáročný a romantický materiál, kde hlava vypne a něžné city zaplavují srdce...samozřejmě s nenáročnou a naprosto průhlednou dramatickou zápletkou! Navíc krásná anglická příroda a ty white cliffs... Ale to chlap nepochopí :-D

  • 26.5.2018  22:05

  Uff. Očima jsem tlačila hodinovou ručičku dopředu a čekala na jakési WOW! A ono nic. Zoufalé nic. Tak aspoň ať přijde konec. Už ať je KONEC!!! Animovaný, loutkový, romantický, drama. Pohádka notoricky známá, v provedení, které by mělo být minimálně do 12 let nepřístupné. Nepochopitelné, neuchopitelné. Andersen byl zatlačen kamsi do pozadí, z něžné romantiky zůstaly skřeky, hnusné loutky, ponuré prostředí, sex a voda. Nebo jsem to nepochopila. A jsem neskutečně ráda, že se svišti dnes nechtěli koukat na pohádku. Ano, patřím mezi rodiče malých dětí, kteří předpokládají, že když je něco animované, loutkové, romantické a dramatické, profláklý příběh podle Andersena, bude to pro děti. Celkový dojem? 15%? Odpad? Nehodnotit? No, nepobrala jsem to ani jako dospělá. * Za hudbu.

  • 19.5.2018  21:22
  Mamma Mia! (2008)
  *****

  Miluju písničky skupiny ABBA, miluju Meryl Streep a její zpěv, miluju romantiku, skvělý výkon Amandy Seyfried, vtipně provázané příběhy, krásy řeckého ostrova...Šlape to od první do poslední minuty. Jeden z nejoblíbenějších filmů nemůže dostat míň jak 5 hvězd.

  • 13.5.2018  21:21

  Ooops. Tak to je teda nuda k usnutí. Kdybych aspoň trochu naznala dějiny, tak se po dvaceti minutách ztratím. Dlouhé, rozvleklé, nudné. Nebo jsem to prostě nepochopila. Ta hvězda je za kostýmy a výpravu.

  • 14.3.2018  13:24

  Dokument jsem pustila úplně náhodou a sledovala jsem ho se zatajeným dechem. Této paní je 102 let?? No to je mazec! Ze zvědavosti jsem po jeho skončení našla webové stránky paní Dagny. Přece jen je to už 3 roky od natáčení. Nevím proč, ale vůbec jsem si nepřipouštěla, že by paní Dagny už neměla být mezi námi. Poslední příspěvek na blogu? Včerejší! Smekám hluboce pomyslný klobouk, paní Dagny přeji ještě stovky blogů a díky za optimistický dokument. Mám to taky tak nějak v plánu...

  • 25.2.2018  06:47

  Animák určitě pěkný, dobře udělaný, ale když jsem se dívala s dcerou, myslím, že ta by nedala ani hvězdičky dvě. Z pohledu dětských očí je to dramatické a několikrát vyšponované do krajnosti. Kdyby se trochu obrousily hrany, zmírnilo napětí, tak ano. Ale když u filmu pro prťata se děti bojí, není to určitě to nejlepší.

  • 30.1.2018  18:57
  Vydrýsek (TV seriál) (2002)
  *****

  Miluju jak medvědy, tak Vydrýska. Obdivuju, jak je všechno úžasně natočené a sestříhané, jaký má Vydrýsek příběh a jak nás krásně provází přírodou a svými příběhy. Kolikrát se zamyslím nad tím, jak některé záběry vznikaly. Díky za takové pořady.

<< předchozí 1 2 3